MKS Przasnysz 2003 remisuje z Błękitnymi Raciąż.

W sobotę 2 czerwca kolejny mecz w lidze rozegrali trampkarze MKS Przasnysz. Tym razem chłopcy udali się do Raciąża, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma jeszcze szanse na końcowe zwycięstwo.

Bardzo zmotywowani piłkarze Błękitnych od początku mocno zaatakowali naszą bramkę. Musiał w niej stanąć zawodnik z pola, ponieważ bramkarz MKS-u Janek Węglicki tuż przed rozpoczęciem meczu dostał krwotoku z nosa. Zmęczenie poprzednimi meczami, intensywność rozgrywek, braki spowodowane kontuzjami na pewno dały się we znaki i w pierwszej połowie meczu ograniczaliśmy się tylko do obrony, nie stwarzając tak naprawdę żadnej poważniejszej sytuacji do zdobycia bramki.

Na szczęście do bramki po około 10 minutach gry wrócił Janek i już w pierwszej interwencji pokazał jak ważnym punktem drużyny jest jego gra. Potwierdził to jeszcze nie raz w meczu, broniąc 100% sytuacje Raciąża. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0. W drugiej części meczu widać było, że napór Błękitnych trochę ustał i gra zrobiła się bardziej wyrównana. Po jednej z naszych akcji mieliśmy rzut rożny, który dobrze wykonał Bartek Biedrzycki, a nie zastanawiając się z około 20 metra piłę uderzył Seweryn Szafrański zdobywając bramkę. Warto dodać, że był to bardzo piękny gol.

Do końca meczu pozostało 15 minut i robiliśmy wszystko aby ten wynik utrzymać, jednak nie udało się. Po jednym z dośrodkowań błąd popełnił nasz obrońca, który mimo wskazówek bramkarza przedłużył piłkę nad nim i dał szansę na zdobycie bramki zawodnikowi Błękitnych. Takim wynikiem zakończył się mecz, a do rozegrania pozostają jeszcze trzy mecze. Przy dobrym układzie wyników wystarczą nam trzy punkty do zdobycia mistrzostwa ligi po raz kolejny z rzędu. Ale nie kalkujemy tylko gramy do końca o zwycięstwo w każdym meczu.


MKS: Jan Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Przemek Górniak, Kacper Szczęsny– Kuba Krupa, Bartek Biedrzycki, Janek Wiśniewski Kacper Dominiak– Szymon Morawski, Kacper Smurlik
Rezerwowi: Kamil Maciaszczyk, Kuba Kawiecki, Maciek Ciesielski
Nieobecni: Dawid Prusik, Sebastian Czarzasty
Trener: Marek Zbrzeski


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments