Majówka w Parku Miejskim, czyli Przasnysz na kolorowo.

Takiej majówki Przasnysz jeszcze nie widział! Wczoraj, 3 maja 2018r., w naszym mieście odbył się Majówkowy Piknik w Parku Miejskim.

Organizatorz imprezy, Federacja Rosa i Miasto Przasnysz, przygotowali dla naszych mieszkańców mnóstwo atrakcji. Najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach prowadzonych przez Live Events, posłuchać występów solistów z Miejskiego Domu Kultury oraz pomalować buźki. Ciekawie było również pod wspólnym namiotem Biblioteki Pedagogicznej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie odbywały się warsztaty rękodzieła w barwach narodowych. W przerwach w zabawie uczestnicy mogli posilić się przy grillu lub spróbować prawdziwej maczanki.

Powoli tradycją staje się udział przasnyskich służb mundurowych w tego typu imprezach. Również wczoraj nie zabrakło strażaków z KP PSP w Przasnyszu, reprezentantów Komendy Powiatowej Policji oraz żołnierzy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Frekwencja podczas imprezy również była imponująca i takich tłumów nie spodziewali się nawet organizatorzy. Majówkowy Piknik w Parku Miejskim można uznać za bardzo udany. My z pewnością nie możemy się już doczekać kolejnego.

Fotogaleria

Infoprzasnysz-01460

red.

Skomentuj artykuł

avatar