Kronika Policyjna Przasnysz – 28.10.2013

27.10.2013r.

Godz. 19:40- w Przasnyszu na ul. Sportowej nietrzeźwy mieszkaniec Przasnysza kierował motorowerem. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Godz. 18:35- w Helenowie Starym gm. Przasnysz zatrzymano do kontroli drogowej kierującego  passatem mieszkańca powiatu przasnyskiego . Mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami.

Godz. 19:00- w Lipie gm. Jednorożec zatrzymano do kontroli drogowej  mieszkańca powiatu przasnyskiego  kierującego VW Polo. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,34 promila alkoholu w organizmie.

 

26.10.2013r.

Godz. 09:40- w Ulatowo Adamach gm. Krzynowłoga Mała z niezamkniętego budynku gospodarczego nieznany sprawca ukradł spawarkę, piłę spalinową, szlifierkę oraz inne rzeczy. Zgłaszający straty oszacował na kwotę 800 zł.

Godz. 12:40- na skrzyżowaniu ulic Gołymińska z ulicą Kolejową doszło do wypadku drogowego. Kierujący mazdą premacy 60 letni mieszkaniec Przasnysza jadąc ulicą Gołymińską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej  peugeotem 206, 22 letniej mieszkance  powiatu ciechanowskiego. Pasażerką peugeota była 73 letnia kobieta, którą wraz z kierującą karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu. Badanie wykazało, że kierujący mazdą miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto  posiada  on zakaz kierowania pojazdami do 2016 roku. Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Godz. 20:15- na trasie Żbiki- Wężewo w rowie ujawniono samochód osobowy Seat Ibiza a obok nietrzeźwego mężczyznę. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna, mieszkaniec Czarnostawu, nie przyznał się do kierowania pojazdem, został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 22:10- w Chorzelach na ul. Zarębskiej zatrzymano do kontroli drogowej kierującego fiatem mieszkańca gm. Wielbark. Mężczyzna miał 2,2 promila alkoholu w organizmie.

25.10.2013r.

Godz. 01:45- w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki policjanci zatrzymali mieszkańca Przasnysza, który w torbie posiadał siedem sztuk kostki granitowej. Ustalono, że mężczyzna ukradł kostkę przeznaczoną do remontu  ulicy.

Godz. 07:40- właściciel sklepu przy ul. Leszno w Przasnyszu powiadomił, że podczas przeglądania monitoringu stwierdził, że nieznany sprawca z jego sklepu ukradł piłę elektryczną oraz  klucz hydrauliczny. Zgłaszający wartość strat oszacował na kwotę 600 zł.

Godz. 08:30- mieszkaniec Dzierzgowa w sklepie „Biedronka” przy ul. Sosnowej w Przasnyszu ukradł artykuły spożywcze o wartości 18 zł. Mężczyznę ukarano mandatem karnym w kwocie 300 zł.

Godz. 12:15- w Rembielinie gm. Chorzele, kierujący ciągnikiem rolniczym m-ki „Laborghini”32 letni mieszkaniec gm. Chorzele,  wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motorowerem m-ki „ZIPP” 78 letniemu mieszkańcowi gm. Przasnysz. Kierujący  motorowerem w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Godz. 17:15- w Obrębcu gm. Czernice Borowe zatrzymano mężczyznę  kierującego rowerem wbrew zakazowi sądowemu.

Godz. 22:00- w Przasnyszu na ul. Orlika 16 letni mieszkaniec Przasnysza kierował fordem. Badanie wykazało, że miał 0,6 promila w wydychanym powietrzu.

Godz. 22:50- w Nowej Wsi gm. Chorzele zatrzymano do kontroli drogowej kierującego oplem corsą mieszkańca gm. Krzynowłoga Mała . Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do 2014 roku.

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments