Kronika Policyjna Przasnysz – 18.10.2013

17.10.2013r.

Godz. 10:10- mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że jej konkubent włamał się do pomieszczenia gospodarczego i zabrał 3 koła od roweru. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na kwotę 130 zł. Sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Godz. 17:45- w Parciakach gm. Jednorożec kierowca samochodu ciężarowego zatrzymał nietrzeźwego mieszkańca powiatu przasnyskiego kierującego motorowerem. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2.3 promila alkoholu w organizmie.

16.10.2013r.

Godz. 10:30- w Jastrzębcu gm. Czernice Borowe nieznany sprawca z terenu posesji ukradł beczkę z olejem napędowym o wartości 1080 zł.

Godz. 12:10– w Przasnyszu na ul. Makowskiej zatrzymano kierującego samochodem ciężarowym m-ki Renault mieszkańca powiatu ryckiego. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,2 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 20:05- do  dyżurnego przasnyskiej komendy zadzwoniła kobieta i powiadomiła, że w Zarębach doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący samochodem m-ki Volvo 25 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, jadąc od miejscowości Zaręby do Krukowa przejechał  leżącego  na jezdni 64 letniego mieszkańca gm. Chorzele. Od 64 latka czuć było  alkohol, po udzieleniu pomocy medycznej  karetką pogotowia został  odwieziony do szpitala w Przasnyszu.

15.10.2013r.

Godz. 11:45- w Przasnyszu na ul. Św. Stanisława Kostki kierujący samochodem m-ki „Mistsubisi” mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą mieszkańcowi Warszawy w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym  w kwocie 200 zł.

Godz. 11:46- w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska zatrzymano kierującego pojazdem m-ki Renault Talia. Mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu, badanie wykazało że  miał 0,3 promila alkoholu w organizmie.

14.10.2013r.

Godz. 17:10- na skrzyżowaniu dróg w Helenowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Astra 58 letni mieszkaniec gm. Krasne jadąc od miejscowości Milewo- Tabuły w kierunku miejscowości Krasne,  wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu Oplem Astrą 24 letniemu mieszkańcowi gm. Krzynowłoga Mała jadącemu z miejscowości Mosaki do Wężewa. Pasażerką opla, którym kierował 58 letni mężczyzna była  mieszkanka Makowa Mazowieckiego, która w wyniku wypadku doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Makowie Mazowieckim. W oplu, którym kierował   24 latek jechały  2 kobiety i mężczyzna, mieszkańcy gm. Krzynowłoga Mała,  którzy  również doznali obrażeń ciała  i zostali przewiezieni do makowskiego szpitala.

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments