Jasełka w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Przasnyszu

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły okres, na który  czekają dorośli i dzieci. To czas, w którym wszystko wydaje się łatwiejsze, a w sercach ludzi rodzi się pokój i dobro.

19 grudnia w naszym przedszkolu jak corocznie zostały wystawione „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Zaprezentowała je grupa 6-latków, a przygotowały Joanna Węglicka i Aneta Kulesza. W godzinach dopołudniowych przedstawienie obejrzeli zaproszeni Goście, pracownicy przedszkola i dzieci ze wszystkich grup wiekowych.  Po raz drugi ten sam spektakl został wystawiony dla Rodziców. Piękna scenografia, oprawa muzyczna, kolorowe stroje, nastrojowe kolędy i pastorałki, a przede wszystkim dzieci, które wczuły się w swoje role zachwyciły Gości, wprowadzając wszystkich w klimat najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych ze wszystkich świąt – Świąt Bożego Narodzenia.

Z tej też okazji składamy Przedszkolakom, Rodzicom i wszystkim sympatykom naszego przedszkola jak najserdeczniejsze życzenia:

Dużo, dużo zdrowia, radości, cierpliwości, uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i samych dobrych chwil z najbliższymi, wspaniałych niespodzianek pod choinką a w Nowym Roku – tylko szczęśliwych kart od losu.


Alina Majkowskaguest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments