Interwencje straży Przasnysz – od 10 do 17 listopada 2013 r.

11.11.2013 r. godz. 13:59

            Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu przy ul. Słowackiego. Jedna osoba poszkodowana. W chwili przybycia straży pożarnej Renault Megane leżał na boku na poboczu. Osoba poszkodowana znajdowała się na zewnątrz, którą przybyłe pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala. Działania straży pożarnej ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód i bok samochodu.

16.11.2013 r. godz. 23:04

            Pożar piwnicy budynku mieszkalnego w Jednorożcu przy ul. Piastowskiej. Mieszkańcy opuścili dom przed przybyciem straży pożarnej. Przybyli strażacy w aparatach powietrznych, podali prąd gaśniczy na palący się materiał palny zgromadzony przy piecu kotłowym. Pożar ugaszono. Następnie przewietrzono pomieszczenia piwniczne za pomocą wentylatora oddymiającego. Składowany opał przerzucono i przelano wodą w celu wyeliminowania ponownego zapalenia.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległ piec centralnego ogrzewania, częściowo: instalacja wodna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna.

17.11.2013 r. godz. 17:52

            Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Słowackiego. Jedna osoba poszkodowana, przewieziona do szpitala. W chwili dojazdu straży pożarnej, osoby podróżujące znajdowały się na zewnątrz pojazdów. Droga była częściowo zablokowana, a ruch drogowy odbywał się wahadłowo. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w rozbitych pojazdach i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni.

W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ przód w Vectrze i Passacie.

 


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments