Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 05 do 13 października 2015 r.

15.10.2015 r. godz. 1019

Pożar w zakładzie wulkanizacji opon na ul. Ciechanowskiej 18 w Przasnyszu. W chwili przybycia na miejsce właściciel i pracownicy znajdowali się na zewnątrz budynku. Ratownicy weszli do palącego się pomieszczenia zabezpieczeni w ubrania ochronne oraz aparaty oddechowe. Działania gaśnicze prowadzono również na dachu budynku wycinając otwory w pokryciu dachowym i podając środki gaśnicze na poddasze. Po kilkunastu minutach akcji gaśniczej pożar ugaszono. Spaleniu uległy dętki samochodowe magazynowane w budynku oraz częściowo strop.

15.10.2015 r. godz. 1431

Pożar łąki torfowej w miejscowości Małowidz. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej stwierdzono, że objęte pożarem podpowierzchniowym jest 10 arów łąki. Strażacy okopali miejsce pożaru przy pomocy łopat wykonując rów około 50 cm głębokości  oraz podali 4 prądy gaśnicze. Zasilanie wodne stanowiła pobliska rzeka.

16.10.2015 r. godz. 1829

Pożar sadzy w kominie w miejscowości Wężewo gm. Krasne. Strażacy wygasili piec C.O. oraz przystąpili do gaszenia pożaru sadzy przy pomocy sita kominowego i piasku. Po ugaszeniu pożaru dokładnie sprawdzono pomieszczenia przyległe do komina i przewietrzono je.

KP PSP w Przasnyszu

mł.asp. Piotr Kuligowski


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments