Gruntowe Mistrzostwa Koła nr 66 w Przasnyszu rozstrzygnięte.

W niedzielę 27 sierpnia nad zbiornikiem retencyjnym w Makowie Mazowieckim zostały rozegrane Gruntowe Mistrzostwa Koła nr 66 w Przasnyszu. W zawodach udział wzięło blisko 20 wędkarzy, którzy walczyli o tytuł mistrza koła.

Zwyciężył Krzysztof Szacherski, który zdeklasował pozostałych rywali, otrzymując 2995 punktów. Drugie miejsce zajął Jacek Piotrak, który otrzymał 910 punktów. Trzecie miejsce przypadło Stanisławowi Kulasińskiemu, który zdobył 860 punktów. Zawody odbywały się w zmiennych warunkach atmosferycznych, do których jednak wędkarze są przyzwyczajeni. Zawody trwały blisko pięć godzin, spędzone w miłej atmosferze, pełnej sportowej pasji i sportowego zaangażowania. Dla pierwszych trzech miejsc organizatorzy przeznaczyli okazjonalne puchary. Pozostali zawodnicy otrzymali nagrody losowe. Po zawodach odbył się wspólny obiad. Zwycięzcom i wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Połamania kija w przyszłym roku!