Festiwal Fabryka Światła już dziś w Przasnyszu.

W ramach 5. edycji Festiwalu Fabryka Światła doświadczeni animatorzy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu oraz Federacji Rosa, zorganizują w przestrzeni Rynku szereg angażujących animacji dedykowanych dzieciom i młodzieży.

Głównym centrum działań będą namioty w których poprowadzone zostaną różnorodne działania animacyjne, łączące zabawę z edukacją. Będzie można wziąć udział w klasycznym body paintingu, polegającym na malowaniu buziek i rączek farbami fluorescencyjnymi i luminescencyjnymi. Ich niezwykłe właściwości zobaczą Państwo w momencie poddania się na działanie światła UV.

Z kolei w innym namiocie oddamy do dyspozycji zwiedzających Świetlną Harfę Laserową, instrument, który tego wieczoru zabrzmi podczas pokazu laserowego. Każdy będzie mógł na nim zagrać i przyjrzeć się bliżej technologii wykorzystanej w jego konstrukcji.

Nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami, w których mogą wziąć udział całe rodziny. Malowanie na strechu, kolorowanie lampionów, quiz na skojarzenia czy wycinanki artystyczne to tylko niektóre propozycje, które dla Państwa przygotowaliśmy.


 

Źródło Fabryka Światła
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments