Festiwal Fabryka Światła już dziś w Przasnyszu.

W ramach 5. edycji Festiwalu Fabryka Światła doświadczeni animatorzy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu oraz Federacji Rosa, zorganizują w przestrzeni Rynku szereg angażujących animacji dedykowanych dzieciom i młodzieży.

Głównym centrum działań będą namioty w których poprowadzone zostaną różnorodne działania animacyjne, łączące zabawę z edukacją. Będzie można wziąć udział w klasycznym body paintingu, polegającym na malowaniu buziek i rączek farbami fluorescencyjnymi i luminescencyjnymi. Ich niezwykłe właściwości zobaczą Państwo w momencie poddania się na działanie światła UV.

Z kolei w innym namiocie oddamy do dyspozycji zwiedzających Świetlną Harfę Laserową, instrument, który tego wieczoru zabrzmi podczas pokazu laserowego. Każdy będzie mógł na nim zagrać i przyjrzeć się bliżej technologii wykorzystanej w jego konstrukcji.

Nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami, w których mogą wziąć udział całe rodziny. Malowanie na strechu, kolorowanie lampionów, quiz na skojarzenia czy wycinanki artystyczne to tylko niektóre propozycje, które dla Państwa przygotowaliśmy.


 

Źródło Fabryka Światła

Skomentuj artykuł

avatar