Fala kradzieży i włamań na terenie powiatu przasnyskiego. 8 incydentów w dwa dni.

Nasilają się kradzieże i kradzieże z włamaniem na terenie powiatu przasnyskiego. Tylko w okresie 22 – 23 listopada 2019 r. na naszym terenie doszło aż do 8 incydentów.

W przeciągu dwóch dni do KPP Przasnysz wpłynęło aż osiem zgłoszeń dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem czy oszustwa.

23.11.2019r.

Godz. 1415– w miejscowości Ulatowo-Dąbrówka gm. Jednorożec, nieznany sprawca z nie zamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży piły spalinowej marki Husqvarna o wartości 600 złotych.

Godz. 1520– do KP w Chorzelach zgłosił się mieszkaniec gm. Chrzele informując, że z jego łąki znajdującej się w miejscowości Niskie Wielkie, nieznany sprawca dokonał kradzieży pastucha elektrycznego o wartości 200 złotych.

22.11.2019r.

Godz. 0820– mieszkaniec pow. makowskiego zgłosił, że w Karwaczu (gm. Przasnysz), nieznani sprawcy, po uprzednim wypchnięciu zabezpieczenia drzwi wejściowych  do nowobudowanego domu jednorodzinnego, dokonali kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości 6 tys. złotych.

Godz. 1300– w Przasnyszu na ul. Bukowej, nieznany sprawca dokonał włamania do pomieszczenia piwnicznego, a następnie kradzieży piły spalinowej oraz wykaszarki o łącznej wartości 300 złotych.

Godz. 1645– pracownik sklepu Lidl mieszczącego się w  Przasnyszu przy ul. Makowskiej  zgłosił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz  ubrań o łącznej wartości blisko 1 tys. złotych.

Godz. 1300– mieszkaniec Łaniąt (gm. Przasnysz) zgłosił, że znany mu mężczyzna, posługując się jego danymi osobowymi zaciągnął kredyt gotówkowy w Banku IN Credit na kwotę 5 tys. złotych.

Godz. 1510– mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Makowskiej, nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży sprzętu wędkarskiego, kluczy hydraulicznych, szlifierki kątowej oraz wkrętarki akumulatorowej o łącznej wartości około 1500 złotych.

Godz. 1550– mieszkaniec Ciechanowa zgłosił, że w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 700 złotych, legitymacją rencisty oraz dokumentami tożsamości wystawionymi na nazwisko zgłaszającego oraz jego żony.

Apelujemy o zachowanie wzmożonej ostrożności. O każdej podejrzanej osobie lub sytuacji powinniśmy niezwłocznie poinformować policję.


 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments