Budżet Obywatelski Miasta Przasnysz. Czas start!

Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Przasnysz. Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 300 tys. zł. Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczymy te pieniądze!

 

Już za 5 dni będzie można zgłaszać projekty, na które zagłosują mieszkańcy. Pomysły, które zyskają największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane już w przyszłym roku. Nie byłoby Budżetu Obywatelskiego, gdyby nie ciekawe i potrzebne pomysły mieszkańców. Zgłoszenie projektów jest bardzo proste.

 

Instrukcję jak to zrobić, znajdziecie tu: https://przasnysz.budzet-obywatelski.org/wszystko-o-budzecie/zglaszanie-projektow

 

– Zgłoś projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta. Może to Twój pomysł zostanie zrealizowany w 2021 roku? – informuje urząd.

 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar
Waldemar
5 miesięcy temu

Po kilku letniej obserwacji realizacji budżetów partycypacyjnych doszedłem do wniosku, że jest to tylko rozpraszanie i tak wątłych środków jakie miasto ma na cele inwestycyjne. Efektów pozytywnych takiego działania nikt nie odczuwa. W obecnej sytuacji finansowej miasta lepiej będzie skoncentrować wydatki na jednym projekcie, np. remontu gmach Domu Kultury.

Vic
Vic
5 miesięcy temu
odpowiada  Waldemar

Zgadza się. Miejski Dom Kultury to dramat.

ate
ate
5 miesięcy temu

Przyjdą przedszkolacy i zerówkowicze z wypełnionymi wnioskami , wrzucą do urny i zagłosują, tak jak to było w ubiegłym roku (:

ewa
ewa
5 miesięcy temu
odpowiada  ate

ATE tylko kto nimi steruje. I znowu pójdzie kasa na place zabaw lub boiska przy szkołach i przedszkolach, albo na poprawę ich nawierzchni. Tylko dla kogo one teraz jeśli nie wszyscy mogą z nich korzystać, albo są zamknięte przez całe wakacje. Szkoda już mówić.

Marcin
Marcin
5 miesięcy temu
odpowiada  ewa

Już tam kasa nie pójdzie, bo poszła w poprzednim roku. Do dzisiaj jeszcze nie zostały zrealizowane projekty z poprzedniego budżetu. Sprawdzicie to będziecie wiedzieć 🙂 Trzeba coś nowego.