Bezpłatne szkolenie na torze jazdy i płycie poślizgowej! Ruszyły zapisy.

Zamiast ścigać się na przasnyskim rynku, warto skorzystać z darmowej oferty Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, który prowadzi zapisy na szkolenia profilaktyczne z techniki jazdy. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 9 października w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Modlin i obejmie zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne na torze i płycie poślizgowej.

 

W szkoleniu mogą wziąć udział kierowcy w wieku 18-24 lata oraz powyżej 55. roku życia, posiadający prawo jazdy kategorii B z terenu naszego województwa.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne, dzięki którym uczestnicy poszerzą wiedzę m.in. o ruchu drogowym, a dzięki ćwiczeniom praktycznym kierowcy będą mieli okazję doskonalić pod okiem instruktora swoje umiejętności np. manewrowania pojazdem, radzenia sobie z utratą sterowności i jazdą w trudnych warunkach.

Jazdy doszkalające będą odbywać się na specjalnym torze i płycie poślizgowej. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnia transport oraz wyżywienie.

Karty zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc w siedzibie WORD w Ciechanowie ul. Mleczarska 27 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 –16.00 w pokojach 8 i 9 lub elektronicznie: szkolenia@word.ciechanow.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 23 673 57 00 (wew. 101/112).

Szkolenie odbędzie się w ramach drugiej odsłony działań Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej oraz wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments