20-latek aresztowany za ciężkie pobicie 74-latka.

Do tymczasowego aresztu trafił 20-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego zatrzymany w związku z podejrzeniem spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała u 74-letniego mężczyzny.

 

Policja w weekend otrzymała zgłoszenie o pobiciu starszego mężczyzny. Poszkodowany na początku twierdził, że został pobity przez grupę nieznanych mu osób. W związku z licznymi obrażeniami ciała realnie zagrażającymi jego życiu senior został przewieziony do szpitala.

– Wstępne ustalenia śledczych wykluczyły wersję podaną przez 74-latka. Funkcjonariusze w niedługim czasie ustalili osobę podejrzaną o spowodowanie takich obrażeń u mężczyzny. Zatrzymanym okazał się 20-letni znajomy pokrzywdzonego – informuje podkom. Ewa Brzezińska.

Materiał zgromadzony przez śledczych pozwolił na zastosowanie przez sąd wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Czyn, o który podejrzany jest mężczyzna, zagrożony jest karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.


 

Źródło KPP Ciechanów
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
7 miesięcy temu

Zasrany bokser😃 Do pierdla z nim a tam tylko że by mamusia dała mu mydełko w płynie😃 bo dupa będzie zboksowana😃

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  Grzegorz

Klawisze już zadbają o to, żeby nowi koledzy dowiedzieli się za co kozak siedzi. Bohater sklepał dziadka, a teraz będzie robił na panią do towarzystwa w pierdlu.

pan winko
pan winko
7 miesięcy temu

dziś mądrze napisałeś