19-latek miał ponad 50 gram marihuany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Zatrzymany przez policjantów młody mężczyzna podejrzany o narkotykową działalność trafił na trzy miesiące do aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli u niego znaczne ilości środków odurzających, które nie trafią już do odbiorców. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali podczas minionego weekendu mężczyznę podejrzanego o posiadanie i sprzedaż innym osobom środków odurzających. Wszystko zaczęło się od legitymowania grupy młodych osób. Gdy policjanci  znaleźli białą kopertę z zawartością suszu młody mężczyzna zaczął uciekać. 19-letni mieszkaniec Glinojecka szybko został zatrzymany przez kolejny patrol policji, który był w pobliżu.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego znaleziono znaczne ilości suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana ważąca prawie 52 gramy. W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

19-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom w tym osobie małoletniej.

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wnioskował do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec 19-latka tymczasowego aresztowania. Zaakceptowany przez prokuratora wniosek rozpatrzył ciechanowski sąd, który zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za narkotykowy „biznes” grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się sprawą policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


Źródło KPP Ciechanów

2
Skomentuj artykuł

avatar
1 Liczba wątków
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
2 Comment authors
PolicjaSzymon Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Szymon
Gość
Szymon

Masakra 50 gram to ja jaram w dwa tygodnie 10 lat za głupi susz

Policja
Gość
Policja

priv