Życzenia Wielkanocne od Sióstr Klarysek Kapucynek z Przasnysza

Alleluja! Jezus żyje!

 

Szanowni i Drodzy Państwo!

Podczas, gdy świat, przejęty niepokojem i oczekiwaniem na ustanie groźnej pandemii koronawirusa, wciąż stawia pytania o przyszłość i sens ludzkiej egzystencji, rozpięte ramiona Krzyża obejmują ziemię, paradoksalnie przypominając o potędze Życia. W oddali zaś, kolejny raz budzi się świt Wielkanocnego Poranka.

 

Chrystus, który miłością pokonał śmierć, przynosi nam upragnioną nadzieję, dodaje odwagi i zachęca, by nieść Życie tam, gdzie panuje śmierć.

 

Niech Uroczystość Wielkiej Nocy przybliży nas do Zmartwychwstałego, serca napełni pokojem i umocni w przekonaniu, że Bóg nigdy nie opuści człowieka.

 

Dla wszystkich Państwa – naszych Przyjaciół i Darczyńców, szczególnie ostatniego przedświątecznego czasu, upraszamy błogosławieństwo Boże, w tym zdrowie, a także szczególną opiekę Niepokalanej Matki – Maryi. W tej intencji również dzisiaj została odprawiona Eucharystia w naszym kościele.

 

Dziękujemy za życzliwość dla naszego klasztoru – Sióstr kapucynek, za Dobro nam wyświadczone, za Państwa dobre serca i trud poniesiony dla nas.

 

Z modlitwą i wdzięcznością

Wspólnota Sióstr Klarysek Kapucynek z Przasnysza

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments