Zwycięzcy II Gminnego Turnieju Gier Planszowych w Chorzelach.

Za nami II edycja Gminnego Turnieju Gier Planszowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele, który został zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Chorzelach.

W Turnieju wzięli udział uczniowie: Publicznej Szkoły Podstawowej w Duczyminie, Zarębach, Krukowie, Krzynowłodze Wielkiej oraz Chorzelach. Turniej, tak jak w roku ubiegłym odbył się w dwóch etapach. W pierwszym eliminacyjnym etapie wyłoniono 5 finalistów, którzy mieli za zadanie zagrać w trzech rundach finałowych. W tym roku Turniej został podzielony na 2 kategorie wiekowe, a mianowicie na kategorię I Szkoły Podstawowe Klasy I – III i na kategorię II Szkoły Podstawowe Klasy IV – VI.

W pierwszej kategorii wyłoniono następujących laureatów:

I MIEJSCE – Aleksander Mieszko BROSCH

II MIEJSCE – Mateusz PIENIEK

III MIEJSCE – Julia MAJEWSKA

W drugiej kategorii natomiast wyniki wyglądały następująco:

I MIEJSCE – Kornelia GUT

II MIEJSCE – Angelika LEŚNIKOWSKA

III MIEJSCE – Anna WALASZCZYK

Podczas Turnieju panowała atmosfera zdrowej rywalizacji, jak również widoczne było duże zaangażowanie uczestników. Najwięcej emocji wzbudziły zmagania w grze „Paszczaki”, „Na końcu języka” oraz „Literkobranie”. Laureatom, dyplomy oraz nagrody wręczały Katarzyna Brzezicka – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele oraz Jolanta Drejka – Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Chorzelach.

Źródło UM Chorzele
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments