Zuzanna Grabowska na najwyższym stopniu podium w Zimowym XIV Grand Prix Jezioran

Członkowie stowarzyszenia „Przyjaciele Małowidza” wzięli udział w Zimowym XIV Grand Prix Jezioran w Badmintona. Zuzanna Grabowska stanęła na podium zajmując pierwsze miejsce w kat. debel kobiet B.

 

Członkowie stowarzyszenia „Przyjaciele Małowidza” w miniony weekend wzięli udział w Zimowym XIV Grand Prix Jezioran w Badmintona.

– Gdyby ktoś sobie zadawał pytanie, co robili nasi zawodnicy w ostatni weekend? To już odpowiadamy: grali, i jeszcze raz grali. Nasza Zuzia, cytuję słowa  nie jednego zawodnika w owym turnieju: uczyła pokory i  szacunku dla  lotki  swoich przeciwników – relacjonuje stowarzyszenie.

Wyniki:

Debel kobiet B

  • Zuzia Grabowska w parze z Kasią Obrębską (Książenice) – I miejsce

 

Rodzinne granie:

  • Zuzia z mamą Moniką  – II miejsce.

 

– Graliśmy również w kategorii mixt B. Zuzia w parze z Jackiem  Nowakowskim (Lotka Sochaczew)doszli do 1/4 finału. Ostatni mecz był przepiękny, mimo przegranej, ale mało było lotek, których by nie odebrała. Przeciwnicy po skończonym meczu ze szczerością powiedzieli, że to był ich najlepszy mecz i nie oszczędzali naszej Zuzi. Brawo Wy. Monika również grała mixt B w parze z Tadeuszem Gala(Skierniewice) tu udało się im wyjść z grupy. Ale to i tak piękny wynik – wspominają.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
13 dni temu

Gratulacje 🙂

Monika
Monika
13 dni temu
Reply to  Marta

Dziękujemy🤩