Zuchwała kradzież w Przasnyszu. Z domu jednorodzinnego zginęło 200 tys. zł.

W sobotę 19 grudnia zgłoszono kradzież z włamaniem, w wyniku której z domu jednorodzinnego w Przasnyszu zginęła znaczna suma pieniędzy. Policja zabezpieczyła  ślady i prowadzi intensywne czynności dochodzeniowo – śledcze mające na celu ustalenie sprawcy tego czynu.

 

– 19 grudnia o godz. 10.30 mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi balkonowych w domu jednorodzinnym w Przasnyszu przy ul. Miłej dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie blisko 200 tys. złotych – poinformował rzecznik prasowy KPP w Przasnyszu Krzysztof Błaszczak.

 

Czynności w tej sprawie prowadzone są na zlecenie przasnyskiej prokuratury. Ze względu na dobro śledztwa organy ścigana nie udzielają informacji  tej sprawie.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wci
wci
2 lat temu

bardzo madrzy ludzie . trzymac w domu 200 tysiecy

Kiki
Kiki
2 lat temu
Reply to  wci

Mieli to ich sprawa , ale żeby dmuchnąć taką kasę w biały dzień i się nie bać … A co jakby znaleźli kasę i ktoś ich nakrył , taki złodziej jest bezwzględny …

Czesław
Czesław
2 lat temu
Reply to  Kiki

dlatego to wygląda, że dobrze wiedział/wiedzieli co mogą w tym domu ukrasc….

nie łaj
nie łaj
2 lat temu
Reply to  wci

Nie wszyscy mają zaufanie do banków! Jak cię oszukają na procencie kredytu to i ty stracisz zaufanie. Obyś nie musiał kredytów brać.

Jasieke
Jasieke
2 lat temu

Ten zbujo miał nosa???!!!

Roko
Roko
2 lat temu

Bezkarność , za małe kary , za napaść w domu powinno być 25 lat

Czesław
Czesław
2 lat temu
Reply to  Roko

gdyby natknął sie na domownika albo by go zabił albo ranił. tylko w Polandi obrona swojego zycia i domu to wg sądów nie istnieje…. bo broniacy dostaje większa karę niż agrsor

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Czesław

Bzdury opowiadasz. Jakiś przykład możesz podać ?

Wieśka
Wieśka
2 lat temu

Policja zabezpieczyła ślady i prowadzi intensywne czynności dochodzeniowo – śledcze ;)Kradzieże w Przasnyszu trwają już dobre 4-5 lat ile potrzebują tych śladów??

Tolek
Tolek
2 lat temu

W Przasnyszu i okolicach ciągle są okradane domy mieszkania i domy w budowie czy przez ostatnie dwa lata wykryli sprawcę choćby jednej kradzieży ? NIE!!!! Policja od mandatów na staruszkach porażka!!!!!!!@@!

Kkk
Kkk
2 lat temu

Bo policja tylko pilnuje masek i Jarka