Zuchwała kradzież auta w centrum Ciechanowa. Kierowca pobity i wyciągnięty z pojazdu.

Czterech mężczyzn podejrzanych o rozbój na 37-latku zostało zatrzymanych przez ciechanowską Policję. Mieli oni zajechać mu drogę i zabrać samochód. Dzięki pracy ciechanowskich funkcjonariuszy mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.

W minioną niedzielę dyżurny komendy policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o rozboju. Na miejscu policjanci ustalili, że na ulicy Mleczarskiej kierującemu vw drogę zajechało bmw zmuszając go do zatrzymania się. Z pojazdu wysiadło trzech mężczyzn, czwarty z mężczyzn został w pojeździe. Sprawcy podeszli do auta pokrzywdzonego i bijąc go oraz pasażera, wyciągnęli ich z auta, po czym wsiedli do niego i odjechali – informuje podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów.

Jeszcze tej samej nocy mundurowi odnaleźli skradziony pojazd, jak również zatrzymali czterech mieszkańców Ciechanowa (26-40 lat) oraz zabezpieczyli bmw, którym się poruszali. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jeden ze sprawców jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto podczas zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty rozboju oraz dodatkowo jeden z nich za posiadanie narkotyków. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.


 

Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments