ZSP w Chorzelach i TPCh organizują Zjazd Absolwentów

W 2023 roku minie 70 lat od utworzenia w Chorzelach szkoły średniej. W czerwcu zostanie zorganizowany Zjazd Absolwentów Liceum i Technikum połączony z balem.

 

W dniach od 10 do 11 czerwca 2023 roku planowany jest Zjazd Absolwentów Liceum i Technikum w Chorzelach z okazji 70-lecia szkoły. Wśród organizatorów jest Zespół Szkół Powiatowych w Chorzelach i Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

– Drogi absolwencie chorzelskiego liceum i technikum – te słowa kierujemy właśnie do Ciebie! Pamiętasz swoje ostatnie miesiące i dni spędzone w murach chorzelskiej szkoły? Maturę? Studniówkę? Szkolne dyskoteki? A może chcesz o tym powspominać w gronie przyjaciół ze szkolnej ławy? Jeśli tak, to świetnie się składa: z myślą o tobie planujemy zorganizowanie Zjazd i Bal Absolwentów chorzelskich szkół średnich! – informuje TPCh.

 

Uroczystość związana jest z 70. rocznicą powstania szkoły. Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Chorzel zainicjowali prace nad organizacją pełnego, dwudniowego zjazdu połączonego z balem.

– Wyobrażacie sobie te spotkania? Nie tylko ze swoją dawną klasą, ale z rocznikami ciut starszymi albo ciut młodszymi? Wspólne dyskusje? Wspomnienia? Może zdjęcia? Rozmowy z dawnymi nauczycielami? Upamiętnienie tych kolegów i koleżanek, których zabrał już czas? To po prostu trzeba przeżyć i trzeba tu być! W porozumieniu z dyrekcją Zespół Szkół Powiatowych Chorzele przygotowujemy wielką uroczystość na 10 i 11 czerwca. Dlatego, drogi absolwencie, już dziś rezerwuj sobie ten termin. Nie może Cię zabraknąć w takim gronie! – dodają organizatorzy.

Organizatorzy poszukują także wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji tego przedsięwzięcia i w dotarciu do każdego absolwenta.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie
nie
1 rok temu

A może wsadzić kij w mrowisko ? Onet Antyszczepionkowa aktywistka Justyna Socha nie jest już przewodniczącą stowarzyszenia STOP NOP. Jak twierdzi, zrezygnowała z tej funkcji, ponieważ dwóch członków zarządu powołało na prezesa inną osobę. Zarząd stowarzyszenia przedstawia jednak inną wersję wydarzeń…„Justyna Socha złożyła rezygnację po tym, jak walne zgromadzenie członków nie wyraziło zgody na usunięcie jednego z członków stowarzyszenia. Justyna Socha na kolejnym już z kolei walnym zgromadzeniu członków nie rozliczyła się z finansów stowarzyszenia oraz nie pokazała, na co były wydatkowane liczne publiczne zbiórki, nie tylko na konto stowarzyszenia, ale przede wszystkim na konto prywatne” …Zarząd twierdzi, że rezygnacja Sochy… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  nie

Przecież od dawna jasne jest, że ta oszołomka pod przykrywką szerzenia swoich chorych teorii ciągnie kasę na lewo i prawo. Tak samo jak Elbanowscy.

Dlxnxn
Dlxnxn
1 rok temu
Reply to  nie

Wykorzystała/li naiwnych rodziców przestraszonych przez członków grup antyszczepionkowych przeróżnymi informacjami.