ZSP przygotowuje się do obchodów 100-lecia. Budynek zyskał nową elewację

22 września odbędą się centralne uroczystości 100-lecia Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Przygotowania idą pełną parą. Te widoczne są również z zewnątrz. Budynek przy ulicy Mazowieckiej 25 zyskał nową elewację.

 

Z okazji 100-lecia Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu, remont przeszła elewacja gmachu szkoły przy ul. Mazowieckiej 25. Na budynku umieszczono popiersie jej patrona, wymienione zostały także płytki znajdujące się na wejściowej ścianie budynku.

W wakacje przeprowadzono także remont parteru wspomnianego wyżej budynku i zmodernizowano klaso-pracownie.

Główne uroczystości związane z rocznicą odbędą się 22 września. Rozpocznie je msza święta w intencji absolwentów, nauczycieli, pracowników administracji, obsługi i uczniów szkoły. Potem goście wezmą udział w oficjalnej gali i odsłonięciu pamiątkowej tablicy. Wydarzenie zakończy bal absolwentów.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemord
Waldemord
10 dni temu

Za moich czasów to się działo w szkole i u góry i na dole ,a w łazienkach co się działo ,na warsztatach , stara szkoła przetrwania, była jak media markt nie dla idiotów,acz kolwiek tych też nie brakowało , fajne czasy obcinka ogona dla kotów, spłukiwanie w klozecie papierosy za szkołą bijatyki handle radiami na kasety jeszcze fajne wspomnienia , uczeń MPS.

Ait
Ait
9 dni temu
Reply to  Waldemord

To co wymieniłeś to zachowania patologiczne na szczęście tylko w mps.