ZSP Przasnysz. Klasy mundurowe złożą uroczyste ślubowanie

W najbliższą niedzielę, 21 maja odbędzie się uroczyste ślubowanie klas mundurowych Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Zaplanowano również piknik wojskowy, na którym wystąpią „Przasnyscy Orelowcy”.

 

Zespół Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu zaprasza w niedzielę, 21 maja na „Ślubowanie klas mundurowych”.

Uroczystość odbędzie się pod patronatem Starosty Powiatu Przasnyskiego, Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu oraz Dyrektora ZSP.

Harmonogram uroczystości:

  • 10.00 – msza święta w kościele Ojców Pasjonistów
  • 11.15 – przemarsz na ul. Mazowiecką 25 (boisko szkolne)
  • 11.30 – uroczyste ślubowanie klas mundurowych

 

Po ślubowaniu, około godziny 12.30 odbędzie się piknik wojskowy, na którym będzie można zobaczyć sprzęt i wyposażenie wojskowe. Dodatkowo przewidziano wojskową grochówkę oraz występ zespołu „Przasnyscy Orelowcy”.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zastanówcie się trochę
Zastanówcie się trochę
20 dni temu

Młodzieży się nie dziwię bo nie rozumieją do końca co robią, natomiast rodzicom dziwię się bardzo. Przedkładać grosz nad życie i zdrowie dziecka to czysty egoizm. Jak syn/ córka zginie na wojnie, miejcie pretensje wyłącznie do siebie

Spostrzegawczy
Spostrzegawczy
20 dni temu

Łatwa kasa, nie potrzeba myśleć, ogolenie jak barana też gratys – nic więcej do szczęscia widocznie nie potrzeba. Powodzenia.

Znowu lans
Znowu lans
20 dni temu

Czyli będzie kolejny lans i fotki, a może filmik?
Można się porz……. gać

encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRAynWvNWc3Iwx1iEhA9E_n4Ue8V8wZute4Yw&s