Zrób przegląd techniczny auta na stacji ZSP Przasnysz. Wspomożesz uczniów i warsztaty szkolne

Uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, z klas o profilach mechanicznych i samochodowych, swoją wiedzę pogłębiają podczas zajęć praktycznych. Jednym z miejsc, gdzie się uczą zawodu jest Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZSP. Tam też mogą rozwijać swoje umiejętności.

 

By jednak było to możliwe trzeba odpowiedniego wyposażenia i sprzętu. Uczniowie wraz z nauczycielami zapraszają mieszkańców powiatu przasnyskiego do wykonywania u nich przeglądu technicznego auta. Wszystkie środki finansowe, które uda się im pozyskać na stacji zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia warsztatów szkolnych. Jak można zauważyć po wystawionych opiniach, osoby korzystające z usług uczniów są bardzo zadowolone z ich pracy i podejścia.

 

– Podczas przeglądu okazało się, że pojazd mam niesprawny. Jednakże obok w warsztacie, uczniowie w ramach nauki zawodu niezwłocznie usunęli usterkę pod nadzorem nauczyciela zawodu, i ze stacji wyjechałem ze sprawnym pojazdem. Polecam – czytamy.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZSP Przasnysz znajduje się przy ul. Gdańskiej 1.

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
999
999
3 dni temu

Ile trwa taki przegląd?

Ania
Ania
3 dni temu

Dobra inwestycja powiatu. Uczniowie mają dostęp do nowoczesnego sprzętu w czasie nauki.

Paweł
Paweł
3 dni temu

Jak ktoś chce żeby przegląd był zrobiony profesjonalnie przez prawdziwych i wykwalifikowanych fachowców to nigdy do takiej stacji nie wstawi samochodu, bo to jest strata czasu i pieniędzy. Co z tego że będzie miał pieczątkę o przeprowadzonym przeglądzie jak za chwilę coś zacznie nawalać w samochodzie.