Żołnierze 2. ORel w Zimowym Maratonie Na Raty

19 lutego 2022r. żołnierze 2. ORel zakończyli zmagania w Zimowym Maratonie Na Raty organizowanym przez KS Przaśnik Przasnysz na terenie lotniska w Sierakowie.

 

Jak co roku do uczestnictwa w zawodach zgłosiła się liczna reprezentacja z przasnyskiej Jednostki Wojskowej.

– Podczas zrealizowanych siedmiu etapów uczestnicy mieli do pokonania dystans maratonu, czyli 42 km, w odcinkach po 7 km. Etapy były rozgrywane w każdą sobotę, od 8 stycznia do 26 lutego 2022 roku, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Wartym uznania jest fakt, że w tegorocznej edycji wzięła udział również reprezentacja żołnierzy 6. Oliwskiego Ośrodka Radioelektronicznego z Gdyni, którzy odbywają szkolenie w przasnyskim Ośrodku – informuje por. A. Michalski.

 

Dowódca 2. ORel płk dypl. Bogusław Postek pogratulował żołnierzom osiągniętych wyników oraz zwrócił uwagę na doskonałe przygotowanie zawodów: „Organizacja imprez sportowych to złożony proces logistyczny ze strony organizatora. Kilkuletnia obserwacja zawodów realizowanych przez KS Przaśnik Przasnysz oraz wdrażanie wielu innowacyjnych pomysłów na przeprowadzenie tego biegu czyni go niezwykle atrakcyjnym dla zawodników a także sprawia, że zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego staje się coraz powszechniejsze. Ze swojej strony zapewniam kontynuację naszej doskonałej współpracy, a także serdecznie gratuluję organizacji zawodów na bardzo wysokim poziomie” – mówił.

Ze względu na trwającą sytuację pandemiczną organizatorzy umożliwili  biegaczom udział w zawodach w formule zdalnej, co cieszyło się ogromnym uznaniem ze strony zawodników.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
2 lat temu

Żal patrzeć na takie wojsko. Nie mam nic przeciwko ludziom, ale takiemu wojsku.

karol
karol
2 lat temu

Putin widząc to pęka ze śmiechu.Taka prawda.

aaa
aaa
2 lat temu

na wojnę z nimi a nie tylko zabawa w tym wojsku