Żołnierze 2. ORel promują postawy proekologiczne.

Codziennie w całej Polsce do śmietników trafiają tony nakrętek z gospodarstw domowych.Miasto Przasnysz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności zainstalowało specjalne pojemniki w kształcie serc w sąsiedztwie szkół podstawowych. Fakt ten wykorzystali żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego,

Żołnierze włączyli się w akcję wsparcia fundacji, które zarobione w ten sposób pieniądze przekażą na szczytny cel, taki jak pomoc potrzebującym uczniom, zakup sprzętu czy też rehabilitacja osób niepełnosprawnych.

Podczas inauguracji projektu Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego – płk dypl. Bogusław POSTEK stwierdził, że: „Wrzucenie nakrętki do oddzielnego pojemnika nic nas nie kosztuje a oprócz wyżej już wspomnianych zalet pomagamy również przyrodzie. To poprzez naukę kształtowania jakości przyrody mamy również bezpośredni wpływ na jakość swojego życia. Serdecznie zachęcamy wszystkich do budowania świadomości i zachowań ekologicznych, promując wspomniane wzorce w codziennej służbie w 2. Ośrodku Radioelektronicznym.”

Źródło 2ORel
Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.