Znasz ich? Okradli myjnię samochodową. Szuka ich Policja [FOTO]

Do kradzieży z włamaniem doszło 25 i 26 marca oraz 1 kwietnia br. Dwóch mężczyzn przełamało zabezpieczenie rozmieniarki przy myjni samochodowej na stacji Shell przy ul. Pułtuskiej w Ciechanowie i łącznie skradło ponad 4 tys. zł.

 

Wizerunek sprawców został utrwalony na monitoringu. Mężczyźni są w wieku od 20 -30 lat. Jeden z nich ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, jasną czapkę oraz ciemne buty. Drugi na głowie miał założoną czapkę z daszkiem z jasnym emblematem, ciemną kurtkę, ciemne spodnie oraz buty sportowe z jasnym logo NIKE.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 23 673 12 00, 23 673-13-35 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
4 lat temu

Jakim to trzeba być debilem ? że by przed kamerą kraść

Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu

Co za jełop… Szkoda że jeszcze dowodu osobistego nie pokazał…

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu
Reply to  Czytelniczka

Naprawdę myślisz, że te dzbany wiedziały, że są nagrywane?
Ten w czapeczce z daszkiem może teraz podziękować koledze, który zdjął kaptur i patrzy się w kamerę jak w święty obrazek. Już się chłopaki mogą zgłaszać na komendę. Tylko żeby maseczek nie zapomnieli.