Znamy szczegóły wypadku w Ścięcielu. Mężczyzna wypadł wprost pod koła ciągnika

38-letni mężczyzna wypadł z ciągnika wprost pod jego koła. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze nie zachował odpowiednich środków ostrożności. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Olsztynie.

 

W czwartek, 30 czerwca o godz. 16.30 zarówno Komenda Powiatowa Policji, jak i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Ścięciel, na terenie gminy Chorzele doszło do wypadku. 38-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego został przejechany przez ciągnik rolniczy.

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni mężczyzna podczas kierowania ciągnikiem nie zachował odpowiednich środków ostrożności, wypadł z niego prosto pod koła pojazdu – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy KPP w Przasnyszu.

 

W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz ZRM poszkodowany leżał na łące. Młody, przytomny mężczyzna uskarżał się na silny ból klatki piersiowej oraz brzucha. Obok niego stał ciągnik rolniczy.

Przybyłe służby ratownicze przystąpiły do działania. Zabezpieczono miejsce wypadku, a strażacy wraz z ratownikami medycznymi udzielali pierwszej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej.

Jak poinformował nas asp. Rafał Sekuna, dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu w międzyczasie odłączono instalację elektryczną w ciągniku. Strażacy w asyście ratowników przetransportowali poszkodowanego na noszach do śmigłowca LPR, który zabrał go do Specjalistycznego Szpitala w Olsztynie.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NSZ
NSZ
1 rok temu

Widziałem kiedyś taki wypadek tylko ze przejechała po brzuchu ciężarówka. Jelito wyszło dołem . Masakra widok mam przed oczami do dziś. Uwazajcie na siebie ludzie.