Znamy szczegóły wczorajszej kolizji na ul. Leszno w Przasnyszu. Sprawcą 18-latek bez uprawnień

W Przasnyszu na ul. Leszno, 18-letni kierujący volkswagenem, na prostym odcinku drogi doprowadził do kolizji drogowej z udziałem czterech pojazdów. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

 

W środę, 20 października 2021 roku dyżurny przasnyskiej jednostki Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na ul. Leszno w Przasnyszu.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen Golf, 18 – letni mieszkaniec gm. Przasnysz, jadąc ul. Leszno w Przasnyszu, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, najechał na tył opla corsy, co w następstwie spowodowało, że opel uderzył w tył volkswagena, a volkswagen uderzył w pojazd marki Mercedes. Z miejsca zdarzenia z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala, karetką pogotowia została przetransportowana kierująca oplem corsą, 33 – letnia mieszkanka Przasnysza.  Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili kolizji byli trzeźwi – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

 

Policjanci po sprawdzeniu danych kierujących w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierujących, ustalili, że sprawca zdarzenia nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 18 – latek za spowodowanie kolizji drogowej oraz za prowadzenie pojazdu bez uprawnień odpowie teraz przed sądem.

 

 

guest
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Matt
Matt
1 miesiąc temu

Dzban!

Xzy
Xzy
1 miesiąc temu
odpowiada  Matt

Na jakiej podstawie to stowedzasz?

prawda boli
prawda boli
1 miesiąc temu

I zakaz zrobienia prawa jazdy dożywotni, i codziennie policja powinna stać pod domem i patrzeć czy nie wsiada za kółko

Endryou
Endryou
1 miesiąc temu
odpowiada  prawda boli

Prawojazdy ma zdane tylko nieodebrane
A tak apropo kolizję spowodowała pani z corsy golf uderzył po całej sprawie to powinna być inna kolizja przejeżdzałem w tamtym momencie więc się nie wypowiadaj na to co jest napisane

Bobi
Bobi
1 miesiąc temu
odpowiada  Endryou

Sugerujesz że informacje podane przez policję są błędne? Bo z artykułu wynika zupelnie coś innego niż Ty piszesz

Wiola
Wiola
1 miesiąc temu
odpowiada  Endryou

„Prawojazdy ma zdane tylko nieodebrane” hahaha Mam nadzieję że już nigdy nie odbierze prawo-jazdy jest dla mądrych ludzi.

321
321
1 miesiąc temu
odpowiada  Wiola

„Mądrzy ludzie” dobre sformułowanie. Ludzie piszący te wyszystkie komentarze na temat zdarzenia, wykazują się nizwykle niskim poziomem kultury. Proszę państa każdy z nas zasugłuje na szacunek. Proszę pomyśleć, że każdy z nas mogł się znaleźć na miejscu tego nastolatka, czy nasze dzieci. Myślę, że najleszym rozwiązaniem będzie przestanie pisanie bezsensownych komentarzy na temat. Jesteśmy tylko ludzi i każdy ma prawo popełnić błąd. A co do nieodebranego prawa jazdy, jeśli jest tylko do mądrych ludzi, to gdyby tak było na prawę nie mielibyśmy tylu wypadków, stłuczek każdego dnia, nastolatek gdyby nie był mądry nie zdał by egzmainu.

Wiola
Wiola
1 miesiąc temu
odpowiada  321

Nie mierz wszystkich swoją miarą nie każdy ma tak niski poziom kultury jak ty
Od kiedy wyznacznikiem inteligencji są prawo jazdy ??
Nie rozumiesz wielu rzeczy, na przykład tego że dopóki nie odbierze ich z urzędu to tak jak by ich nie miał i za wszystkie szkody zapłaci z własnej kieszeni. Nie myl pojęć to nie jest błąd to jest głupota.

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu
odpowiada  prawda boli

Jeszcze koledzy tego smarkacza czepiali się w komentarzach. Polemizują z raportem policji. Kobieta trafiła do szpitala a oni sobie śmiechy robią.

Endryou
Endryou
1 miesiąc temu
odpowiada  Mateusz

Kobieta wyszła zrobiła zdjęcie samochodu i nagle ją ból złapał

Krysia
Krysia
1 miesiąc temu
odpowiada  Endryou

to czyja była wina łatwo ustalić. Gdyby winna była kobieta, to kierowca przed nią czułby 2 uderzenia – raz kiedy ona w niego uderzyła, a drugi raz kiedy golf uderzyłby w nich wszystkich. Kobiecie nic poważnego się nie stało, ale w szoku ludzie chodzą ze złamanymi nogami, wiec pewnie dlatego wezwano karetkę. A chłopaka szkoda – nie chciał źle, a narobił sobie kłopotów.

Obywatel
Obywatel
1 miesiąc temu
odpowiada  Mateusz

Weź człowieku nie udzielaj się takie głupoty pieprzysz że to szok

Justyna
Justyna
1 miesiąc temu
odpowiada  Mateusz

Myśle, że nie potrzeba wyzywać nikogo od „smarkaczów”. A koledzy to ich prywatna sprawa, jednak fajnie, że chłopak ma ludzi, którzy go wspierają. Co do całego rapartu, nie wierz we wszytsko co zobaczysz, przeczytasz w internecie. Myślę, że nie raz się na tym przekonałeś lub przekonasz Mateuszu 🙂

Bobi
Bobi
1 miesiąc temu

Nieciekawa sprawa dla młodego kierowcy, niedość że stanie przed sądem to jeszcze będzie musiał pokryć koszty naprawy pozostałych 3 samochodów, bo jazda bez prawo jazdy jest traktowane przez ubezpieczycieli jako rażące zaniedbanie i nawet jeśli wypłacą pieniądze poszkodowanym to zwrócą się do sprawcy po ich zwrot.
Pół biedy że to już leciwe auta i jest szansa jak młodzieniec skończy szkołę to za pare lat spłaci długi. Gorzej by było gdyby uderzył w jakieś nowsze i droższe auto. Życie przekreślone już na starcie.

Kacper
Kacper
1 miesiąc temu

Kacper Łagowski pozdrawia

Kamil
Kamil
1 miesiąc temu

Kamil Studziński pozdrawia

Użytkownik
Użytkownik
1 miesiąc temu
odpowiada  Kamil

Z całego serca przepraszamy za te dwa ostatnie komentarze o pozdrawianiu, obiecujemy że to więcej się nie powtórzy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kkk
Kkk
1 miesiąc temu

Kolejny id-io_ta bez prawka i bez ubezpieczenia mały wyjz i będzie kosztował kilka tysięcy super na pewno ojciec dumny

was85
was85
1 miesiąc temu

Młody jadąc golfem uderzył w corsę, corsa w volksvagena, a volkswagen w mercedesa. Skoro tak się stało, to kierowcy corsy i volkswagena też nie zachowali odpowiedniej odległości między swoimi autami?

Last edited 1 miesiąc temu by was85
Syn Zenka
Syn Zenka
1 miesiąc temu
odpowiada  was85

Tak mówi kodeks drogowy.
To się nazywa jazda na glonojada, jeden drugiemu wącha dupę.

Wiola
Wiola
1 miesiąc temu
odpowiada  was85

Głupotę pokazaliście na drodze
z każdym kolejnym wpisem pogrążacie się coraz bardziej Oby to do was jak najszybciej dotarło.

depo
depo
1 miesiąc temu
odpowiada  was85

Mam nadzieję że nie masz prawo jazdy 🙂