Znamy szczegóły kolizji trzech aut pod Krzynowłogą Małą [FOTO]

W poniedziałek w godzinach wieczornych w Kakach Mroczkach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Choć żaden z uczestników kolizji nie ucierpiał, straty  materialne są znaczne. Uszkodzone zostało BMW, Audi oraz Mercedes. Wszystko z powodu niezachowania odległości.

 

– 31 maja o godz. 2145 w miejscowości Kaki Mroczki gm. Krzynowłoga Mała, kierujący samochodem osobowym marki BMW, 33-letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, uderzył w tył pojazdu marki Mercedes, którym kierował 44-letni mieszkaniec Ciechanowa. W wyniku uderzenia, pojazd marki Mercedes, uderzył w poprzedzający go pojazd marki Audi, którym kierował 36-letni mieszkaniec pow. legionowskiego – poinformował asp. sztab. Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy KPP w Przasnyszu.

 

Na szczęście osoby uczestniczące w tym zdarzeniu, nie odniosły poważnych obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości uczestników kolizji wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. 33 – letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego za spowodowanie zdarzenia drogowego, został ukarany wysokim mandatem karnym.

 

 


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
16 dni temu

Wysokim mandatem karnym. Kpiny. Czemu ten co pisze nie ma wstydu? Przecież wszyscy wiemy jakie są mandaty. Jakie? Głupie. Czemu tak jak v wszystko co wprowadzane w tym kraju – kary nie są wychowawcze? Czemu nie został podniesiony limit punktów a za.,,kolizję,, nie ma większego wymiaru punktów? Sam lata temu za to że policjant usadowił się w miejscu gdzie jest długa prosta i zakaz wyprzedzania i podwójna ciągła dostałem 10 pn karnych.za podwójna ciągła i zakaz wyprzedzania 2 razy 5.Bo nie zauważyłem migających światłami.. Bo TIR zwolinł mocno przede mną. Jakie niebezpieczeństwo manewru zerowe. Później zestresowany liczbą punktów na koncie… Czytaj więcej »