Znamy harmonogram Dni Przasnysza 2023

W dniach 10 – 11 czerwca na mieszkańców czeka największa miejska impreza, czyli Dni Przasnysza. Na scenie tradycyjnie już rozstawionej na stadionie OSiR zaprezentują się zarówno lokalni wykonawcy, jak również artyści znani z ogólnopolskich list przebojów. W czasie tegorocznej imprezy plenerowej gwiazdami będą: Margaret, Kubańczyk i Felivers.

 

Margaret to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Od 2020 właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records. Uczyła się prywatnie śpiewu, ale skończyła też szkołę muzyczną w klasie wokalnej. Później ukończyła szkołę kostiumografii i projektowania ubioru w Warszawie. W 2009 roku została laureatką telewizyjnego programu „Szansa na sukces”. Wykonywała wówczas utworu Brodki „Znam cię na pamięć”.

Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 minialbumem All I Need. EP-ka promowana była przez singel „Thank You Very Much”, który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka była także trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013, za co ZPAV przyznał wokalistce wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku. W 2017 wydała kolejny album w karierze, Monkey Business, a w 2019 trzeci pt. Gaja Hornby. Laureatka wielu nagród muzycznych, takich jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła też wiele nominacji, m.in. do Fryderyków, Wiktorów i Telekamer.

 

Kubańczyk to raper, piosenkarz i zawodnik freak fight. Założył kanał na YouTube w 2010, a nagrywać zaczął w 2012 roku. W 2020 roku wydał swój debiutancki album studyjny „Cały ja”. W 2021 roku wydał swój drugi album „Młody kot”, a w 2022 roku trzeci – „Dzień po dniu 2”. Na początku stycznia 2022 wspólnie z Eweliną Lisowską wydał soundtrack „Wartości” wraz z teledyskiem, promujący film Patryka Vegi.

Zespół Felivers powstał w 2015 roku w Sochaczewie. Grupa początkowo występowała jako ByTheWay. Obecną nazwę przybrała w połowie 2017 roku. Aktualnie w skład Felivers wchodzą: Miłosz Fergiński (wokal, gitara), Wojciech Fortuna (perkusja), Piotr „Cody” Dąbrowski (gitara) i Konrad Jażdżyk (wokal, bas). Ich muzyka to mieszanka stylów – od punku i rocka, po rap. W tym roku zespół zakwalifikował się do preselekcji do Eurowizji z utworem „Never Back Down”.

 

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
3 miesięcy temu

oooo topky.. bonus?

GordonR
GordonR
3 miesięcy temu

KICHAaaaaaaaaaa!

Tolek
Tolek
3 miesięcy temu
Reply to  GordonR

Ale lipa jak zwykle nic ciekawego

Entwurf
Entwurf
3 miesięcy temu
Reply to  Tolek

czyli przyslowiowa bryndza

Wurtowski
Wurtowski
3 miesięcy temu
Reply to  Entwurf

Szerokiej grupie mieszkańcow ten skład odpowiada….. Wszyscy nie byli i nie będą zadowoleni

Z ostatniej chwili
Z ostatniej chwili
3 miesięcy temu

Jeszcze nie potwierdzone ale nieoficjalnie w piatek ma zagrac sam DJ Chrost
youtu.be/4BvjYabSl5A?t=8446
probka przed wystepem w Przasnyszu 😉

Aaa
Aaa
3 miesięcy temu

Czemu na dniach Ciechanowa, Ostrołęki można wnosić wodę i napoje z wyłączeniem ogrodzonego terenu przy samej scenie? A w przasnyszu przy samej bramie zaglądanie do torebek i zabieranie wody każdemu

Wurtowski
Wurtowski
3 miesięcy temu
Reply to  Aaa

Jedź do Ciechanowa. Takie są zasady jak nie pasuje to na siłę nikt cię nie zmusza do wchodzenia.

mixus
mixus
3 miesięcy temu
Reply to  Wurtowski

Wurtowski, oj Wurtowski przeginasz.