Znaleziono ciało poszukiwanej mławianki

Jak informuje codziennikmlawski.pl w sobotę, 3 lutego w budynku przy ulicy Komunalnej w Mławie znaleziono ciało 40 – letniej mieszkanki Mławy, Małgorzaty Mówińskiej. O apelu rodziny informowaliśmy TU. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w dobowym komunikacie podało, że osoba ta zmarła z wychłodzenia. Tej informacji na razie nie potwierdza Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

– W najbliższym czasie zlecimy przeprowadzenie sekcji zwłok i będziemy znali przyczynę zgonu. Czekam na pełne materiały – informuje prokurator Bagiński.

Według Rządowego Centrum Bezpieczeństwa w całej Polsce w minionej dobie trzy osoby zmarły z powodu wychłodzenia organizmu; jedna osoba zatruła się śmiertelnie tlenkiem węgla. Do śmiertelnych przypadków wychłodzenia doszło w Mławie (woj. mazowieckie), w Zawadzie (woj. lubelskie) oraz w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). Według danych Komendy Głównej Policji od początku listopada zeszłego roku w wyniku wychłodzenia zmarło 69 osób. Z kolei – według danych Państwowej Straży Pożarnej – z powodu zatrucia tlenkiem węgla od 1 października 2017 r. zmarło 55 osób.

Źródło codziennikmlawski.pl
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments