Zmiany personalne w parafiach diecezji płockiej. W przasnyskiej farze pojawi się nowy wikariusz

W sierpniu w wielu parafiach diecezji płockiej zmienią się księża wikariusze. To zmiany, które w kościele odbywają się tradycyjnie. Kuria Diecezji Płockiej podała nominacje.

 

Kuria Diecezji Płockiej podała nominacje wikariuszy. Zmiany zaczną obowiązywać od 23 sierpnia tego roku. Nowy wikariusz pojawi się również w przasnyskiej farze.

Wikariuszem parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu został mianowany ks. mgr Piotr Pieczewski.

Ks. Piotr obecnie pełni posługę kapłańską w parafii św. Mateusza w Pułtusku (w Bazylice Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny). Wiernym dał się poznać nie tylko jako kapłan, ale również ze swojej artystycznej strony. Wikariusz prowadzi bowiem własny kanał ewangelizacyjny na YouTubie, na którym umieszcza przygotowane i wykonane przez siebie utwory, mające na celu przybliżenie innym miłości Boga do człowieka.

 

Kanał ma kilkanaście tysięcy subskrybentów, a umieszczane na nim piosenki, po kilkaset tysięcy wyświetleń.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
3 miesięcy temu

Widac kolejny wikariusz nie wytrzymal za dlugo , znowu zmiany…. Jak to jest ze parafia ma tyle lat i jeden czlowiek. tak okropny proboszcz. potrafi zniszczyc dobytek kilkuset lat parafii…..

Jaa
Jaa
3 miesięcy temu
Reply to  Ela

Co za bzdury, co ma do tego proboszcz. Poprzedni wikary wiadomo dlaczego odszedł i dla kogo…

Ciekawski
Ciekawski
3 miesięcy temu
Reply to  Jaa

Dla kogo odszedł?

McGee
McGee
3 miesięcy temu
Reply to  Ela

Czytam i widzę że pani Ela zorientowana w temacie pewnie z pierwszej ławeczki wiadomości a przepraszam z pierwszej ręki miało być „if ju noł łot aj min”

Budowlaniec
Budowlaniec
3 miesięcy temu
Reply to  Ela

Możesz rozwinąć temat? W jakim sensie zniszczyć?

Piotr
Piotr
3 miesięcy temu
Reply to  Ela

Kobieto, ogarnij się, takie głupoty wypisywać to wstyd. Ks. dr Andrzej Maciejewski to jeden z najświatlejszych proboszczów w historii przasnyskiej parafii. Ale z takimi marnymi parafianami jak Ty bardzo trudno pracować i proboszczowi i wikariuszom.

mieszkaniec
mieszkaniec
3 miesięcy temu

ja mam pytanie, czy na portalach można by opublikować cennik naszych lokalnych parafii? Bo wiadomo, że taki funkcjonuje w każdej…

Edi
Edi
3 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

Mnie tam ceny ze wszystkich parafii niepotrzebne. Zapytaj w konkretnej parafii, to podadzą ceny. Ja tak robię jak mam potrzebę.