„Zmiana władzy” w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu

31 sierpnia nastąpiła symboliczna zmiana władzy w 2. Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu. Było to możliwe dzięki wygranej licytacji charytatywnej wspierającej leczenie Szymonka Kozickiego.

 

31 sierpnia w fotelu dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu zasiadła Agnieszka Chulczyńska. Zamiana była przedmiotem licytacji charytatywnej na rzecz Szymona Kozickiego z Płoniaw.

– Pani Agnieszka jest przyzwyczajona do noszenia munduru i tym bardziej jest mi miło, że na jeden dzień zdjęła swój pielęgniarski mundur i włożyła mundur dowódcy przasnyskiego Ośrodka i to specjalnie dla Szymonka Kozickiego. Taka postawa przywraca mi wiarę w to, że ciągle pośród nas są jeszcze ludzie, którzy szacunek do drugiego człowieka traktują jako dobro najwyższe – stwierdził dowódca 2. ORel Bogusław Postek.

 

– Na bieżąco śledzę walkę naszego małego, dzielnego wojownika Szymonka i wiem jedno, my żołnierze po prostu nie mogliśmy nie pomóc! Jego tata Krzysztof relacjonuje proces leczenia z pierwszej linii frontu, jakim jest szpitalny oddział, a Szymuś codziennie walczy i codzienne odnosi zwycięstwo. Jako rodzic wiem, że w takiej sytuacji najbardziej cierpi serce rodziców, kiedy nic nie można zrobić, a bezradność jest tak przytłaczająca i bolesna jak gwoździe wbijane w Twoje serce. Dlatego proszę nie tłumaczymy sobie, że świat się zmienia, że zmieniają się ludzie, czy priorytety, że moda na pomaganie mija. Po prostu otwórzmy serce i pomóżmy naszemu Szymonkowi, bo cel jest już na wyciągnięcie ręki! Mam nadzieję, że po zakończonym leczeniu w Barcelonie będę mógł gościć Go w murach naszej jednostki wojskowej i osobiście uściskać  – podsumował.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
28 dni temu

Brawo Pani Agnieszko , w wojskowym mundurze świetnie Pani wygląda.

wpz
wpz
28 dni temu

Putin drży ze strachu

Mieszkaniec
Mieszkaniec
28 dni temu
Reply to  wpz

Masz prawo być głupi , ale po co się z tym aż tak bardzi obnosisz?

Grzegorz
Grzegorz
27 dni temu

Jakim prawem ta Pani założyła stopień pułkownika, gdzie etyka gdzie etos itp. rozumiem wygrać licytację zmiana władzy ale bez przesady. Proszę choć o drobinę szacunku do stopnia i wartości żołnierza. Pozdrawiam serdecznie

Kaziu
Kaziu
27 dni temu
Reply to  Grzegorz

Kabaret nie wojsko.

Kondek
Kondek
27 dni temu
Reply to  Grzegorz

Z takiej racji że ktoś dał Pani ten stopień a sama nie puści znać etosu regulaminu i obyczajów wojskowych

Adam
Adam
27 dni temu
Reply to  Grzegorz

Jaki stopień ty masz,ile czasu spędziłeś w wojsku?

Danzig2137
Danzig2137
27 dni temu

na ostatnim zdjęciu Pani Agnieszka podpisuje bezwarunkowy akt kapitulacji Rosji.

karol
karol
27 dni temu

Przyjdzie Wołodymyr do Polski to rozgoni wam tą śmieszna jednostkę wojskową w godzinę.

Tadeusz
Tadeusz
27 dni temu
Reply to  karol

Ja i wielu innych składało przysięgę na bratnie przymierze z Armią Radziecką, więc jak Władek tutaj przyjdzie, to musimy mu pomóc.Z przysięgi nas nic nie zwalnia, choćby było ich wiele.Przysięga małżeńska też obowiązuje choćby i po rozwodzie.

Maniek
Maniek
27 dni temu

I on ma być burmistrzem Przasnysza.

Adam
Adam
27 dni temu
Reply to  Maniek

Startuj ty,masz duże szanse,z takim stopniem inteligencji

Adam
Adam
27 dni temu

Gdyby dziecko kogoś z was było chore,to gryzlibyscie glebę żeby mu pomóc,bardzo dobrze że że są ludzie którzy chcą pomóc.dlaczego wypowiadacie,się na temat czlowieka którego nie znacie, myślę,że byłby burmistrzem sto razy lepszym niż ten obecny,dowódca jednostki,to facet z klasą i wasze komentarze na jego temat to żenada

Maniek
Maniek
27 dni temu
Reply to  Adam

Chłopcze, chyba chodzisz na jego smyczy skoro tak mówisz. Szkoda na ciebie czasu.

Adam
Adam
26 dni temu
Reply to  Maniek

Ko bardzo się mylisz, ponieważ nie mam nic wspólnego z dowódcą jednostki ,ani zawodowo,ani politycznie,to ty chyba jesteś przydupasem obecnego burmistrza,jeśli atakujesz kogoś bez powodu,na marginesie to zadziwiające,że jesteś taki obiektywny i bezstronny,a już wiesz kto będzie przeciwnikiem twojego idola e przyszłych wyborach,bo ja pierwsze słyszę o kandydaturze dowódcy jednostki,ale przyznam,że to doskonały pomysl

Obiektywna
Obiektywna
26 dni temu
Reply to  Adam

Zgadzam się z Panem w każdym słowie….. Cała sytuacja miała miejsce po to aby pomóc Szymkowi, małemu chłopcu , którego rodzice walczą o każdy dzień….. A ten artykuł nie powstał po to aby inni mogli dać upust swoim politycznym ambicjom i przekonaniom i aby oceniać kogokolwiek i kupić z ludzi i ich posad i pełnionych funkcji bo to jest niezgodne z żadnymi etosami a na zachętę że warto pomóc drugiemu człowiekowi i jak zachodzi potrzeba to każda instytucja potrafi stanąć na wysokości zadania….. Jeśli ktoś nie umie uszanować w piśmie funkcji dowódczej Pana Bogusława Postka kpiac z jego osoby i… Czytaj więcej »