Zmiana organizacyjna ruchu drogowego na ul. Ostrołęckiej w Przasnyszu

W związku z Dniem Wszystkich Świętych, 1 listopada 2022 roku, nastąpi zmiana organizacyjna ruchu drogowego w rejonie cmentarza parafialnego przy ul. Ostrołęckiej w Przasnyszu. Część ul. Ostrołęckiej, na odcinku od ul. Baranowskiej, aż do ul. Ogrodowej, będzie wyłączona z ruchu kołowego.

 

– Pamiętajmy, że w rejonie cmentarzy znajdujących się na terenie naszego powiatu, a w sposób szczególny w rejonie cmentarza w Przasnyszu, na czas Wszystkich Świętych będą wprowadzone zmiany w  organizacji ruchu drogowego – informuje asp.szt.Krzysztof Błaszczak.

 

Przasnyska  Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg, zmotoryzowanych oraz  pieszych, o zachowanie maksimum ostrożności, dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych, zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe i policjantów kierujących ruchem w rejonach cmentarzy.

 

red

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wpz
Wpz
1 miesiąc temu

a może na czas Wszystkich świętych zmienić organizację ruchu na ruch jednokierunkowy, i zrobić przejazd od mini-ronda przez Ostrołęcką-Ogrodową i Szkolną, jako droga jednokierunkowa, umożliwić przejazd jednym pasem a resztę wydzielić jako PARKING…. a nie 1.11 będzie WALKA O MIEJSCE….

Ado
Ado
1 miesiąc temu
Reply to  Wpz

A może się przejdziesz? Korona z głowy nie spadnie, a miasto ma już dość samochodowych głów. Parking blisko cmentarza powinien być dla osób z niepełnosprawnościami, reszta może się przespacerować i nie okupować miasta

Obiektywny
Obiektywny
1 miesiąc temu

Poproszę więcej Policji przy cmentarzu na Karwaczu. Trasa przelotowa duże prędkości wiele niebezpiecznych sytuacji , szczególnie po zmroku

św.Krzysztof
św.Krzysztof
1 miesiąc temu

Ludzie, cały Przasnysz można przejść spacerkiem w 30 minut.Z każdej strony do cmentarza parafialnego można dotrzeć w trochę ponad 15 minut, owszem osoby starsze czy z problemem w chodzeniu mogą mieć kłopot ale chyba mają bliski koło siebie aby im zorganizować odpowiednie dotarcie na nekropolie.Pogoda idealna wiec nie marudzić tylko na spacerek na groby bliskich.Samochody niech też odpoczną od niesfornych kierowców.