Zmiana numerów w Starostwie Powiatowym. Zamiast łączyć się z centralą, będziemy dzwonić bezpośrednio do pokoju [WYKAZ]

W Starostwie Powiatowym w Przasnyszu, w celu ułatwienia kontaktu z poszczególnymi wydziałami i pracownikami, 2 listopada 2023 roku wdrożono możliwość bezpośredniego połączenia telefonicznego z każdym pokojem, bez konieczności pośrednictwa centrali lub wybierania numeru wewnętrznego.

 

– Nastąpiła zmiana dotychczasowych numerów telefonów. Jednocześnie informujemy, że listopad będzie miesiącem przejściowym dotyczącym wdrożenia nowej numeracji i w tym czasie będzie można nadal połączyć się z obecnie obowiązującymi numerami kontaktowymi urzędu – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

– Dotychczas, dzwoniąc do Starostwa Powiatu Przasnyskiego, klienci łączyli się z numerem głównym, gdzie mogli wybrać numer wewnętrzny lub prosić pracownika sekretariatu o przełączenie rozmowy do odpowiedniego gabinetu. Od dziś każdy pokój ma unikalny — dedykowany numer telefonu, umożliwiający uzyskanie połączenia w sposób bezpośredni, bez oczekiwania na pośrednictwo centrali – przekazano.

Zadanie zostało wykonane w ramach programu Cyfrowy Powiat, na którego realizację Starostwo Powiatowe w Przasnyszu pozyskało 156 303,00 zł. Realizacja projektu obejmowała wdrożenie wirtualnej centrali telefonicznej, zakup licencji pakietu biurowego i urządzeń wielofunkcyjnych oraz  opracowanie dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem.

– Nieco wcześniej dla wygody mieszkańców w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu wprowadziliśmy jednolity system oznaczeń gabinetów, ułatwiający poruszanie się po urzędzie. Nowe oznakowanie zostało dostosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami, zyskując intuicyjną i czytelną formę. Pierwsza cyfra każdego pomieszczenia oznacza poziom kondygnacji (np. numeracja zaczynająca się od cyfry „0″ oznacza, że pokój znajduje się na parterze budynku), a kolejność numerów poszczególnych pomieszczeń liczona jest od strony wejścia do Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu – informuje Starostwo.

Wykaz telefonów można pobrać poniżej.

Wykaz telefonów Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
26 dni temu

Zmiana starosty wywołała dobrą zmianę. Wreszcie! 🙂