Zmarła śp. Danuta Bartosiewicz – wieloletni pracownik Urzędu Gminy Przasnysz.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 31 grudnia 2019 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła śp. Danuta Bartosiewicz – wieloletni pracownik Urzędu Gminy Przasnysz.

Zmarłą wspominają współpracownicy z Urzędu Gminy Przasnysz:

Pani Danusia przepracowała w naszym urzędzie 26 lat. Przez ten okres dała się poznać jako osoba pracowita i sumiennie wypełniająca swoje obowiązki. Nie tylko dlatego jednak zapadnie nam w pamięć. Była bowiem niezwykle koleżeńska, pomocna i przyjazna ludziom. Będzie nam jej bardzo brakowało.

Wiadomość o śmierci Danusi przyszła do nas w momencie, kiedy cały świat z radością witał Nowy Rok. Dla nas, pracowników urzędu, ten czas był jednak bardzo smutny. Odeszła nasza dobra koleżanka, której efekty pracy mieszkańcy gminy Przasnysz widzą na co dzień, jeżdżąc drogami, o które przez całe lata dbała i skutecznie pozyskiwała na nie środki zewnętrzne.

W tej trudnej chwili, pogłębionej trwającym okresem noworocznym, nie jest łatwo znaleźć słowa, którymi chcielibyśmy pożegnać naszą koleżankę. Zapamiętamy ją jednak jako dobrego człowieka – a o takie osoby we współczesnych czasach jest coraz trudniej. Choć to pożegnanie przychodzi nam z trudem, czynimy to z potrzeby serca.

Msza pogrzebowa śp. Danuty Bartosiewicz odbędzie się w dniu 4 stycznia 2020 r. o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. Świętego Wojciecha w Przasnyszu. Bezpośrednio po niej nastąpi pogrzeb na cmentarzu parafialnym w Świętym Miejscu.

Wójt Gminy Przasnysz oraz koleżanki i koledzy z Urzędu

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments