Zmarła śp. Bożena Rykowska. Miała 60 lat

Śp. Bożena Rykowska, zamieszkała w miejscowości Dzierzęga Nadbory, zmarła 18 lipca 2026 roku w wieku 60 lat. Rodzina przekazała informacje o modlitwie różańcowej, pożegnaniu oraz uroczystościach pogrzebowych.

Modlitwa różańcowa

Modlitwa różańcowa odbędzie się 21 i 22 lipca 2026 roku o godz. 16.30 w Domu Pogrzebowym „Drejka” w Przasnyszu przy ul. Baranowskiej 29.

Kolejna modlitwa różańcowa zaplanowana jest 23 lipca 2026 roku o godz. 13.30 w kościele pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie.

Uroczystości pogrzebowe

Pożegnanie w Domu Pogrzebowym „Drejka” w Przasnyszu przy ul. Baranowskiej 29 odbędzie się 23 lipca 2026 roku o godz. 12.00.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 23 lipca 2026 roku o godz. 14.00 w kościele pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie.

Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie Zmarłej do grobu na cmentarzu w Duczyminie.

O śmierci zawiadamia pogrążona w bólu i żałobie rodzina.

 

Zmarła śp. Bożena Rykowska. Miała 60 lat

 

guest
0 komentarzy