Zmarła Maria Jadwiga Wysk, działaczka społeczna od wielu lat związana z Przasnyszem

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Marii Jadwigi Wysk – działaczki społecznej, przez wiele lat związanej z Przasnyszem.

 

 

-Pani Maria dała się poznać jako osoba zawsze życzliwa, uśmiechnięta, pełna energii i charyzmy, która nigdy się nie poddawała i działała do końca. Zapamiętamy Ją jako dobrego człowieka – o taką osobę we współczesnych czasach jest coraz trudniej. Choć to pożegnanie przychodzi nam z trudem, czynimy to z potrzeby serca. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Mężowi, Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom. Przekazujemy im także słowa wsparcia i otuchy w tym trudnych chwilach.

 

W ostatnich latach Maria Jadwiga Wysk była między innymi członkiem komisji rewizyjnej Federacji ROSA, członkinią Rady Seniorów, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, Koła Przyjaciół Harcerstwa oraz Wolontariuszką MOPS.


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

Wielka strata. Przemiła i sympatyczna osoba, życzliwa dla innych. Wyrazy współczucia dla męża i pozostałej rodziny. Marysiu, będzie nam Ciebie brakowało.

J.G
J.G
1 rok temu

Bardzo szkoda,uczyła mnie matematyki w podstawówce-dzięki temu nie miałem później kłopotów z matmą w średniej,póki chodziła do miasta zawsze z przyjemnością rozmawiałem z panią Marysią