Zmarła Karolina Olewniczak, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu

Społecznością Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu wstrząsnęła tragiczna wiadomość o śmierci nauczycielki Karoliny Olewniczak.

 

– Szanowni Państwo, z ogromnym smutkiem informujemy, że wczoraj (21.01.22) odeszła od nas serdeczna Koleżanka, wspaniała Nauczycielka i Wychowawczyni Pani Karolina Olewniczak. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych uczniów i nauczycieli. Łączymy się w żalu z rodziną Zmarłej. Karolino, byłaś dla nas ważna — czytamy na profilu Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu.

Zgodnie z wolą Pani Karoliny, placówka prosi o nieskładanie kwiatów, lecz zasilenie konta WOŚP. W tym celu od poniedziałku, w holu szkoły, będzie wystawiona puszka na darowizny.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uczeń
Uczeń
2 lat temu

Pokój Jej duszy

przasnyszanka
przasnyszanka
2 lat temu

Karolino,dlaczego…dlaczego tak się stało…wielki ból i strata dla nas wszystkich.Juz jesteś z Arturem.Wieczny odpoczynek…

Polo
Polo
2 lat temu
Reply to  przasnyszanka

Może właśnie dlatego

ever
ever
2 lat temu

Jej nagłe odejście bardzo Nas zmartwiło. Znaliśmy Panią Karolinę jako miłą sąsiadkę. Nie aż tak blisko ale wystarczająco, żeby darzyć się sympatią i zapamiętać na zawsze… R.I.P

Anna
Anna
2 lat temu

Dla całej rodziny serdecznie współczucia żalu po stracie tak wspaniałej osoby.

kasia
kasia
2 lat temu
Reply to  Anna

Karolinko spoczywaj w spokoju, byłaś wspaniałą i ciepła koleżanką