Zmarł Bogdan Bojarski, sympatyk i dokumentalista orkiestry dętej OSP Bogate

Młodzieżowa orkiestra Dęta OSP Bogate z wielkim żalem żegna ś.p. Bogdana Bojarskiego, sympatyka, przyjaciela i dokumentalistę działań i przedsięwzięć orkiestry.

 

Bogdan Bojarski od 2009 roku był związany z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatem. Oddany sympatyk i niezawodny przyjaciel orkiestry.

– Lubiany przez wszystkich, troskliwy i opiekuńczy, zawsze gotowy do pomocy, człowiek o wielkim sercu i wrażliwości. Pomagał w organizacji wyjazdów orkiestry na występy krajowe i zagraniczne upamiętniając je zbiorami zdjęć i nagrań wideo. Jako opiekun swoją postawą, serdecznością, zaangażowaniem i wartościami jakimi się kierował był wzorem dla młodych członków zespołu – tymi słowami opisują go Andrzej Sekuna, prezes OSP Bogate i Grażyna Wróblewska, wójt gminy Przasnysz.

 

– Niezapomniane wyjazdy zagraniczne orkiestry, w których uczestniczył i  wniósł duży wkład w organizację to Festiwal Orkiestr Dętych w Rastede w 2011 roku (Niemcy) i XIII. Międzynarodowy Festiwal Muzyki w Malgrat del Mar w 2012 roku (Hiszpania). Jego przedwczesna śmierć pogrążyła w smutku cały zespół. Takich ludzi jest trudno zastąpić – dodają i składają wyrazy współczucia dla rodziny pana Bogdana.

Niech spoczywa w pokoju!

ren


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments