Zmarł Andrzej Szczepański, nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu

Andrzej Szczepański przez wiele lat był nauczycielem, a w latach 1984 – 1996 także wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie.

 

Andrzej Szczepański odszedł w wieku 76 lat.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 kwietnia odszedł od nas Pan Andrzej Szczepański – długoletni Nauczyciel w naszej szkole, a w latach 1984 – 1996 także jej Wicedyrektor. Żegnamy Pedagoga, Wychowawcę i Pasjonata, który miłością do sportu zaraził niezliczoną liczbę swoich uczniów. Spoczywaj w pokoju, Panie Andrzeju!” – napisano na profilu Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 4 kwietnia o godzinie 15.00 w kościele p.w. św. Wojciecha w Przasnyszu. Potem nastąpi odprowadzenie urny do grobu rodzinnego na cmentarzu parafialnym w Przasnyszu.

Zgodnie z wolą rodziny, zamiast kwiatów można złożyć ofiarę na rzecz Hospicium Amicus.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
10 dni temu

Odchodzą wspaniali nauczyciele ,których pamięta się do dziś i często wspomina ,jak to kiedyś było….piękny czas spędzony z tymi ludźmi i taką osobą był Pan Andrzej ,pasjonata z poczuciem humoru,kochał uczniów i sportowców, szczególnie swoich koszykarzy….Był najlepszym trenerem …do dziś pamiętam Jego głos….cudowny nauczyciel