Złodziej posłużył się kartą płatniczą kilkanaście razy. Policja publikuje wizerunek [VIDEO]

Wydział Kryminalny prowadzi czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z konta mieszkanki Mławy. Sprawca posłużył się jej kartą płatniczą kilkanaście razy, dokonując płatności zbliżeniowych. Mężczyznę zarejestrowały kamery. Policja publikuje jedno z zabezpieczonych nagrań.

 

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia tego roku. Mławianka straciła kartę płatniczą w niewyjaśnionych okolicznościach. Okazało się później, że nim zdążyła ją zablokować, sprawca posłużył się kartą kilkanaście razy z ciągu kilku godzin, płacąc zbliżeniowo w różnych sklepach. W jednym z nich, na ul. Targowej w Mławie, płacił trzykrotnie.

 

Sprawca miał czapkę z daszkiem a na twarzy maseczkę ochronną. Charakterystyczna może się jednak okazać jego sylwetka, sposób poruszania się, ubiór. Złodziej miał na sobie koszulkę jaskrawego, czerwonego koloru z dużym napisem z przodu, szare spodnie, ciemny plecak z napisami, prawdopodobnie „Puma”. Na prawym nadgarstku miał silikonową opaskę w jaskrawo- żółtym kolorze. Jak wynika z ustaleń, mówił po polsku, bez żadnego charakterystycznego akcentu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z policją.

Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 03 (sekretariat WK KPP w Mławie), 47 703 62 14 ( WK KPP w Mławie).

 


 

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments