Żłobkowicze wybrali się pociągiem z Chorzel do Ostrołęki

Dzieci z Klubu i Żłobka Miejskiego w Chorzelach odwiedziły Ostrołękę. Podróżowały pociągiem, który od niedawna stał się popularnym środkiem transportu w tym rejonie.

 

W środę, 9 sierpnia dzieci uczęszczające do Klubu i Żłobka w Chorzelach wzięły udział w podróży pociągiem relacji Chorzele – Ostrołęka.

– Po dotarciu na miejsce dzieci mogły rozpocząć zwiedzanie zabytkowej lokomotywy parowej oraz pomnika poświęconego Kolejarzom węzła Ostrołęckiego. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek i wolny czas na zabawę i odpoczynek w parku – relacjonuje Chorzelski Żłobek Miejski.

To był bardzo udany dzień. Dzieci dotarły na chorzelski przystanek PKP dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Chorzele.

 

– Serdecznie dziękujemy pani burmistrz Beacie Szczepankowskiej za udostępnienie bezpłatnego busa, dzięki czemu nie ponosiliśmy kosztów za przejazd. Bus jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, dzięki temu nasze dzieci mogły bezpieczne dotrzeć na stację PKP w Chorzelach – dodają.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

Dzieci z Przasnysza jeszcze długo nie będą wiedziały, jak wygląda pociąg 🙁

Rodzic
Rodzic
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

Dobra organizacja i mogą również jechać do CHORZEL i do Ostrołęki pociągiem,tylko potrzebna jest do tego chęć rodziców i szkoły.👍

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

No przeca Nareście Przasnyski ciuchcię obiecał. No to musi być ciuchcia. Pisie przeca słowa dotrzymują…

Grzechu
Grzechu
1 miesiąc temu

koowno zrobia , bo zmywaki/szparagi juz przestaly przysylac kaske w takich ilosciach do kraju.Za Taska -oj zlote czasy slali tak duzo ze stalismy sie 'zielona wyspa ’ i to w unijnej twardej walucie. Psiory chca zatrzymywac nasze eksportowe zmywaki/szparagi i dziewki na sprzedaz na tanie zony, sprzataczki, kucharki dla zachodniakow

Kris
Kris
1 miesiąc temu

Ale za co tu dziękować Pani burmistrz, czy to jej prywatny samo hod czy państwowy czyli nas wszystkich?????? Ludzie, zacznijcie rozsądnie pisać te artykuły i przestańcie włazić sobie w dupe, no ile można?!????