Zlikwidowano plantację marihuany o wartości ponad 350 tys. złotych.

Kryminalni ujawnili plantację konopi indyjskich oraz gotową do sprzedaży marihuanę, warte na rynku ponad 350 tysięcy zł. Podczas działań, policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mławscy kryminalni, realizując czynności w prowadzonym wraz z prokuraturą śledztwie, na terenie gminy Regimin (pow. ciechanowski), w prywatnym budynku mieszkalnym ujawnili w pełni wyposażoną plantację konopi indyjskich oraz 5,5 kg gotowego do sprzedaży suszu.

Uprawa prowadzona była na strychu budynku. Rośliny hodowano w specjalnych namiotach, wyposażonych w profesjonalne lampy oraz system wentylacji. Policjanci zabezpieczyli także m.in. urządzenia służące do porcjowania narkotyków. Akcja mławskich kryminalnych przeprowadzona została pod koniec ubiegłego tygodnia. Zatrzymany przez policjantów, podejrzany 28-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie z dnia 31 stycznia br., został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol3672
Karol3672
4 lat temu

jak ten czarny worek wyglada na typowe odpadki po uprawie ktore nadadza sie najwyzej na jakies nalewki ciastka itp nikt by tego nie kupil chyba ze za 10zl/g.Przestancie karac za zwykla roslinke jak za twarde ciezkie narkotyki,trzeba skonczyc z ta hipokryzja.