Zima w klubie – niemal 50 dzieci uczestniczyło w zajęciach feryjnych

W dniach 20 – 24 luty w klubie 2. Ośrodka Radioelektronicznego odbyła się akcja „Zima w Klubie”. Chęć uczestnictwa w niej zgłosiło blisko pięćdziesiąt dzieci.

 

– Zima w Klubie to cykliczne wydarzenie przypadające na okres ferii zimowych skierowane do dzieci żołnierzy i pracowników przasnyskiej Jednostki Wojskowej. Jest to cały cykl wydarzeń kulturalnych, obejmujący m.in. zajęcia plastyczne, ruchowe czy taneczne, w czasie których dzieci aktywnie i atrakcyjnie spędzają czas. Podczas tegorocznej akcji dzieci mogły również nauczyć się nowych umiejętności, poznać swoje możliwości i nowe miejsca, a także wziąć udział w rozwojowych warsztatach i kreatywnych zabawach – skomentował wydarzenie płk dypl. Bogusław Postek.

– To właśnie w głównej mierze w czasie zajęć edukacyjnych w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, a także Muzeum Romantyzmu w Opinogórze nasi najmłodsi realizowali się artystycznie, wytężali umysły, byli konstruktorami, a przede wszystkim dobrze się bawili – dodał.

 

W tegorocznej edycji szczególnym zainteresowaniem cieszył się „Dzień z wojskiem”, w czasie którego dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem żołnierza, a na zakończenie spróbować wojskowej grochówki.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments