Zespoły 2. ORel Przasnysz gotowe do manewrów [VIDEO]

Zespół „Przasnyscy Orelowcy” wraz z grupą tancerek z klubu Ośrodka zameldował się do udziału w Manewrach Artystycznych Wojska Polskiego.

 

Eliminacje do finału konkursu odbywały się w formie on-line. Zmianę dotychczasowej formuły podyktowała wciąż utrzymująca się sytuacja epidemiczna na terenie kraju.

– Serdecznie dziękuję za pomoc Burmistrzowi Miasta Przasnysz – panu Łukaszowi Chrostowskiemu za to, że zawsze możemy na niego liczyć oraz pani Magdalenie Król – Piórkowskiej Dyrektor przasnyskiego MDKu za pomoc w realizacji nagrań. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że udział w manewrach organizowanych przez Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej  jest doskonałą promocją naszego miasta i powiatu, dlatego nie mogło zabraknąć udziału naszych artystów – podsumował wydarzenie płk dypl. Bogusław Postek.

 

Rozstrzygnięcie konkursu już za kilka dni. Trzymamy kciuki za wszystkich Klubowych Artystów i życzymy awansu do finału, który odbędzie się w dniach 18 – 20 czerwca 2021 roku w Bydgoszczy.

 

 


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments