Zebrali ponad 7 tys. złotych dla małego Jasia z Chorzel [FOTO]

Nieformalna grupa wolontariacka z Chorzel zorganizowała turniej piłkarski, który odbył się w niedzielę, 5 września w Chorzelach. Zebrano 7601,12 złotych na rehabilitację Jasia Zielińskiego.

 

Jaś Zieliński to bardzo dzielny chłopiec, który walczy z chorobami o swoją sprawność i samodzielność. Walczą o niego również grupy „WolonWariaci” i „MotoMiłośnicy”. Ostatnią ich inicjatywą był niedzielny turniej piłkarski, który został połączony z kiermaszem rzeczy używanych i ciast. Zebrano ponad siedem tysięcy złotych, co pomoże opłacić cały turnus rehabilitacyjny dla chłopca.

– Jest tu mnóstwo fantastycznych ludzi, których połączyła miłość do piłki i miłość do pomagania drugiemu człowiekowi – skomentował wydarzenie jeden z organizatorów Michał Wiśnicki, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Chorzele.

 

Do sukcesu alcji przyczyniło się wiele osób. Wśród nich byli strażacy z chorzelskiej jednostki OSP, Grażyna Stefańska i Agata Antosiak, twórczynie wspaniałej grochówki, Tomasz Panuś oraz Bożena Łada i Jolanta Szustecka wraz z „Moto-Miłośnikami” oraz wiele innych wspaniałych osób. By turniej był ciekawszy na chorzelskiej scenie wystąpił zespół „Antykwariat”, a także Claudia Krzemińska.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments