Zebrali 40 par obuwia sportowego dla dzieci z Afryki

Do Publicznej Szkoły Podstawowej w Zielonej trafiło 10 piłek. To podziękowanie za udział w akcji „Buty dla dzieci z Afryki”. Uczniowie zebrali 40 par obuwia sportowego, które przekazali głównemu organizatorowi – Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

 

Do końca czerwca trwała zbiórka nowych i używanych butów piłkarskich w ramach akcji „Buty dla dzieci z Afryki”. Obuwie trafia do Kamerunu, do siedziby Stowarzyszenia Salezjanie prowadzonego przez księdza Artura Bartola, skąd jest rozdysponowywane na poszczególne kraje. Do akcji przyłączyła się Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki z Zielonej, a także kluby sportowe MKS Przasnysz i „ISKRA” Krasne.

– Duże zaangażowanie uczniów i lokalnych klubów sportowych MKS Przasnysz i „ISKRA” Krasne dało wspaniały wynik. Zebraliśmy 40 par butów sportowych, które przekazaliśmy głównemu organizatorowi – Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej – informuje Publiczna Szkoła Podstawowa w Zielonej.

We wrześniu, w dowód wdzięczności do szkoły organizatorzy przesłali 10 piłek.

– Ta miła niespodzianka potwierdza maksymę „dobro powraca”. Wszystkim uczniom, rodzicom i klubom sportowym dziękujemy za udział w akcji – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakitoidiota
Jakitoidiota
2 miesięcy temu

Żeby się tylko Jojo Bredziński z PiSuaru nie dowedział,bo będzie po butach! Jako pisbolszewik zna się na złodziejstwie jak nikt inny!

Czarownica
Czarownica
2 miesięcy temu

Już raz zniknęły u Beaty Kempy z PIS plecaki, które miały trafić do Syrii.
O aferze z ubraniami z PCK już nawet nie będę wspominała, też z udziałem polityków PIS 😉

rosskomnadzor
rosskomnadzor
2 miesięcy temu

Do naszych radzieckich towarzyszy „idiota i wiedzma’ oddelegowanych na przasnyskie forum.
Rebiata, nie macie ryskojezycznych forow , na ktorych byscie zajeli sie POwazniejszymi sprawami jak wasza wojna? skad importowac onuce, sznurek do karabinow , walonki, slonine i denaturat? akurat buty dla Afryki was zainteresowaly? przeciez wy tam macie powazniejsze interesy w afryce od wagnera.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  rosskomnadzor

Prawda zabolała? Przecież Jojo w przeszłości ukradl buty w pociągu, to fakt powszechnie znany.

A przyboczni Zalewskiej ciuchy z kontenerów PCK sprzedawali do lumpeksów. Ten czapir zapewne o wszystkim wiedział.