
Zderzenie trzech aut przy markecie Hipper w Przasnyszu
Przy markecie Hipper w Przasnyszu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nie ma osób poszkodowanych.
W czwartek, 13 kwietnia, do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu się trzech pojazdów osobowych (Volkswagen, Seat oraz Volvo) w Przasnyszu na ul. Leszno, tuż przy markecie Hipper.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 65-letnia mieszkanka gminy Krzynowłoga Mała kierując pojazdem marki Seat Ibiza, podczas manewru cofania z parkingu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 73-letniemu mieszkańcowi Przasnysza, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen Passat.
– Po zderzeniu się pojazdów, samochód marki Seat Ibiza uderzył w prawidłowo zaparkowane auto marki Volvo należące do 72-letniego mieszkańca Warszawy – dodaje mł.asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.
Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 1300 zł.
j.b.
Zjazd emerytów 😂😂??pewnie każdy z nich miał pierszeństwo
Ha ha ha ,też będziesz emerytem ciekawe co wtedy powiesz
Nie pucuj sie gołębiu
Obyś doczekał emerytury, to piękny czasu mądrzejszy !!
Pytanie ile kierowca passerati miał na liczniku tuż przed skrzyżowaniem i przejściem dla pieszych, że aż narzuciło Seata na Volvo i cały bok sobie objechał?
To już mało istotne , teraz to na czasie pytanie ile PLN będzie musiał wysupłać z kieszeni? To może być większym zmartwieniem
No teraz to mało, ale widocznie policji się nie chciało rzetelnie ustalić, bo świadkowie mówili że zapier..łał jak mała rakieta, ewidentnie więcej niż 50. Poza tym były wątpliwości czy po pierwszym kontakcie nie ruszył umyślnie do przodu i właśnie to spowodowalo wepchnięcie na Volvo, ale cóż… Pozdrowienia dla kierowniczki Hippera która pokazała jak bardzo w d.pie ma klientów nie pokazując policji nagrania
Jakby trzeba było to by musiała pokazać, skoro ustalili sprawcę widocznie nie trzeba było oglądać. Nie ma ofiar dużych strat, nie ma potrzeby prowadzić śledztwa
hahaha następny z radarem w oczach
osoba słabowidząca nie powinna poruszać się pojazdem po drogach
po drugie proszę zapoznać się z ustawą Prawo o ruchu drogowym Art. 23.
Skoro dotarłeś do art. 23 to chyba po drodze przeczytałeś art. 4?
Zapierda***** też. W ZUS pewnie są też kamery.
Kunie nich sobie kupią, będą mieli wygodniej.Ta sztuka dla nich już za trudna.
A ty taki oświecony, kup sobie żółwia bo za wolno myślisz,a glupoty piszesz widać że coś z tobą nie tak