Zderzenie autobusu z ciężarówką w Chojnowie

W Chojnowie doszło do zderzenia się dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego i autobusu. Nie ma osób poszkodowanych.

 

O godzinie 9.59 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Chojnowo doszło do zderzenia się samochodu ciężarowego z autobusem. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, które zajęły się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

Z informacji uzyskanych od Krzysztofa Błaszczaka, rzecznika prasowego przasnyskiej policji, wiemy, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

 

Więcej informacji już wkrótce.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jong
Jong
23 dni temu

Ile tam jeszcze wypadków musi się zdarzyć zanim ktoś coś z tym zrobi? O ile pamiętam to starostwo robi projekt przebudowy. Ciekawe czy wzięli pod uwagę opcję aby puścić drogę wojewódzką poza aktualnym biegiem omijając te niebezpieczne zakręty

Małgorzata
Małgorzata
23 dni temu
Reply to  Jong

Obwodnica Chojnowa dobry pomysł. Ale niełatwy pewnie do zrealizowania również ze względu na fakt, że jest to droga rangi wojewódzkiej.

Sidewinder
Sidewinder
23 dni temu

ładna h9 . mam nadzieje ze wróci na trasy . mało juz ich na trasach 🙁

Gośka W
Gośka W
23 dni temu

To już nie pierwsze wymuszenie przez autobus szkolny. Sama miałam taki przypadek, że autobus mi wyjechał z podporządkowanej. Warto się zainteresować kto i jak przewozi do szkół nasze dzieci. Nie zawsze jest to wina złej infrastruktury a jazdy na pamięć i na chama.

smutny
smutny
23 dni temu

kierowca jezdził tym gratem podobno jeszcze w PRLu , znał Chojnowo na pamięć więc nie musiał patrzeć na znaki i przywalił , teraz wójt musi zorganizować drugi pojazd a kierowcę wysłać na emeryturę

Kredycik
Kredycik
22 dni temu

Ten kierowca autobusu miał zawsze pierwszeństwo, widocznie tir tego nie wiedział