Zderzenie autobusu z ciężarówką w Chojnowie

W Chojnowie doszło do zderzenia się dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego i autobusu. Nie ma osób poszkodowanych.

 

O godzinie 9.59 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Chojnowo doszło do zderzenia się samochodu ciężarowego z autobusem. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, które zajęły się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

Z informacji uzyskanych od Krzysztofa Błaszczaka, rzecznika prasowego przasnyskiej policji, wiemy, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

 

Więcej informacji już wkrótce.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jong
Jong
1 rok temu

Ile tam jeszcze wypadków musi się zdarzyć zanim ktoś coś z tym zrobi? O ile pamiętam to starostwo robi projekt przebudowy. Ciekawe czy wzięli pod uwagę opcję aby puścić drogę wojewódzką poza aktualnym biegiem omijając te niebezpieczne zakręty

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu
Reply to  Jong

Obwodnica Chojnowa dobry pomysł. Ale niełatwy pewnie do zrealizowania również ze względu na fakt, że jest to droga rangi wojewódzkiej.

Sidewinder
Sidewinder
1 rok temu

ładna h9 . mam nadzieje ze wróci na trasy . mało juz ich na trasach 🙁

Gośka W
Gośka W
1 rok temu

To już nie pierwsze wymuszenie przez autobus szkolny. Sama miałam taki przypadek, że autobus mi wyjechał z podporządkowanej. Warto się zainteresować kto i jak przewozi do szkół nasze dzieci. Nie zawsze jest to wina złej infrastruktury a jazdy na pamięć i na chama.

smutny
smutny
1 rok temu

kierowca jezdził tym gratem podobno jeszcze w PRLu , znał Chojnowo na pamięć więc nie musiał patrzeć na znaki i przywalił , teraz wójt musi zorganizować drugi pojazd a kierowcę wysłać na emeryturę

Kredycik
Kredycik
1 rok temu

Ten kierowca autobusu miał zawsze pierwszeństwo, widocznie tir tego nie wiedział